Bubba's Downtown Budapest

Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Bubba's Downtown Budapest vélemények

Gyenge 2019. február 3.családjával járt itt
Sajnos már az ajtó is nehezen nyílt...
Régi étlap, napi leves nincs (tegnap felzabálták! Nem érdekes a napit hogy tudják tegnap...)
Az adagok kicsik (Már a pincér is felhívja a figyelmet annyira)
Az ital lap 50%-os találati aránnyal bír már annyira ciki, hogy csak erős kérésre hozzák ki...
A kaja jó de a többi...
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 1.egyedül járt itt
A belváros szívében, az Egyetem téren, pont az Egyetemi templommal szemben helyezkedik el az étterem. Az augusztusi kora délutáni nagy melegben nem volt tolongás, így válogatni lehetett az asztalok között. Az én szempontom a minél hűvösebb klíma volt, de a belső tér nem légkondicionált, így a napernyőkkel árnyékolt teraszon foglaltam helyet.
Bubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. május 10.barátokkal járt itt
Kedvelem a Bubbas hálózatot, először pár éve, nem sokkal nyitás után a Corvin sétányon fekvő üzletben voltunk egy barátommal, lehet, hogy az meg is szűnt azóta, láttam őket a Kolosy térten, lehet az is megszűnt, tény, hogy most van két biztosan működő egységük, egy az Egyetem tér mellett, ide sikerült a minap eljutni, és egy a Bach csomópontnál a John Bull mellett.
Bubba's Downtown Budapest - Étlap/itallapBubba's Downtown Budapest - BelsőBubba's Downtown Budapest - BelsőBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Külső képBubba's Downtown Budapest - Étlap/itallap
2018. január 22.egyedül járt itt
Az Egyetem téren a NANO bár a látványos beharangozás ellenére sem élt meg sok időt, amilyen árakkal dolgoztak, nem is csodálom, és a forradalmi koncepciójuk sem igazán tömegigénykre épült. Helyére a halas ételeiről ismert BUBBA Water Grill új egysége költözött, korábban a Corvin sétányon lévő - azóta már megszűnt - éttermükben kétszer is ettem, finomat.
Bubba's Downtown Budapest - Külső képBubba's Downtown Budapest - BelsőBubba's Downtown Budapest - Étlap/itallapBubba's Downtown Budapest - Étlap/itallapBubba's Downtown Budapest - BelsőBubba's Downtown Budapest - MosdóBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Külső képBubba's Downtown Budapest - Étlap/itallapBubba's Downtown Budapest - BelsőBubba's Downtown Budapest - Étlap/itallapBubba's Downtown Budapest - Belső
Kiváló 2018. január 16.a párjával járt itt
Könnyen megközelíthető hely a Bubba's Downtown. Belvárosban mégis a nyüzsgéstől mentes tér csodás látványával még tágabbá téve a hely adottságait- nos pazar mit ki tudtak hozni ebből a mediterrán ételeket kínáló étteremből. Egyszerre korszerű vegyítve az egyszerűséggel,fiatalos, hatalmas vendégszeretettel, jól szerevezettséggel.
Kiváló 2018. január 4.a párjával járt itt
Egy hónapja nyitott az Egyetem tér mellett a Papnövelde utcában ez az új étterem, a hálózat korábbi egységét nem ismertük. Az étterem helyén egy borbár vegetált egy évig, majd bezárt, reméljük, ez a halas étterem tovább bírja. Nem bízták a véletlenre a forgalmat, egy beszólító embert is alkalmaztak, aki a járókelőket megszólítva igyekszik ajánlgatni az éttermet.
Bubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - Étel/italBubba's Downtown Budapest - BelsőBubba's Downtown Budapest - BelsőBubba's Downtown Budapest - BelsőBubba's Downtown Budapest - Külső kép