Buddha Original - Október 6. utca Budapest

étterem, ételbár
Buddha Original - Október 6. utca Budapest
Buddha Original - Október 6. utca BudapestBuddha Original - Október 6. utca Budapest

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Nyárindító wellness pihenés
Hotel Elixír Mórahalom

Buddha Original - Október 6. utca Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. május 14.a párjával járt itt
Nekem kissé jellegtelen berendezés, átlagosan készített fogások jellemzik a helyet, ugyanakkor jó a helyszín, kedves fiatal személyzet van, és jó az ár-érték arány. Amit az árért vár az ember, azt bőven kapja. Persze könnyen beszélek, sushis kuponnal voltunk ott, és itt jóval olcsóbban jött ki a sushi darabja, mint máshol.
2015. december 28.a párjával járt itt
Érdekes hely, első pillantásra kissé rendezetlennek tűnik a különböző méretű és magasságú bútorok miatt. Aztán megszokja az ember szeme, és belátja, nem rossz ötlet, hogy a vendég választhat, kis asztalkához szeretne félrevonulni, kényelmesen enni egy közepes méretűnél, vagy társasággal letelepedni egy még nagyobbhoz.
2014. április 13.egyedül járt itt
Véletlenül tértem be ebbe az étterembe egy hétköznapon ebédidőben. A napi menüt választottam, ami vörös currys csirke volt rizzsel. Kellemesen csípős ízvilág, harmonikus, nem túl harsány fűszerezéssel. Az adag bőséges, és húsból is elegendő mennyiséget adtak, nemcsak a rizs töltötte ki a tálat.
Buddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - EgyébBuddha Original - Október 6. utca Budapest - Egyéb