Burger King - Mexikói út Budapest
1142 Budapest, Mexikói út 70.

Burger King - Mexikói út Budapest a térképen

Burger King - Mexikói út Budapest vélemények

2040 hasznos szavazat
2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A földalatti végállomásánál sok éve működő Burger King egység. A bejárat előtt sok a hajléktalan, lecsúszott alkoholista figura, nem voltak agresszívek, de mégis csak rajtuk keresztül lehetett megközelíteni a bejáratot, nem túl kellemes belépő élményként.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
Tegnap oda szaladtam be, mert ez az egység esett útba. Ahogy szoktam kupon kedvezménnyel kértem hamburger, krumpli összeálltást. A hdupla chili cheese burger csípős, a Big King krémesebb, a krumpli, hazaérve kicsit már szottyadtabb, de majonézzel fel lehet dobni. Vacsorára pont elég. A mellékhelyiség ott is kódos, így aztán akinek kell a szemüveg, lehet kívül marad.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
A másik nagy étteremlánchoz hasonlóan jellegzetesen az a hely, hogyha az egyik éttermében jártál, akkor lényegében az összesben jártál már. Nekem a King jobban bejön, mint a lényegesen jobban futtatott másik lánc, kedvencem a Whopper, amely - minő meglepetés - pont olyan volt, mint a hozzánk közelebb eső Kingben.

bépé14 TOP étteremértékelő
2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
Titok vagy sem, mindenesetre ma már sehol sem hirdetik a kedvenc Burger-ételem, a vegetáriánus whopper-t. Én is csak azért tudok róla, mert amikor megjelent a BK Magyarországon, akkor még szerepelt az étlapjukon. Nem vagyok egy valódi vegetáriánus, de időnként nagyon megkívánom ezt a "titkos" ételt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.12.29.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2019.05.27. - 2020.05.27.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.11.05.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Burger King - Mexikói út BudapestX