Burger King - Mexikói út Budapest
1142 Budapest, Mexikói út 70.

Burger King - Mexikói út Budapest a térképen

Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A földalatti végállomásánál sok éve működő Burger King egység. A bejárat előtt sok a hajléktalan, lecsúszott alkoholista figura, nem voltak agresszívek, de mégis csak rajtuk keresztül lehetett megközelíteni a bejáratot, nem túl kellemes belépő élményként.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
Tegnap oda szaladtam be, mert ez az egység esett útba. Ahogy szoktam kupon kedvezménnyel kértem hamburger, krumpli összeálltást. A hdupla chili cheese burger csípős, a Big King krémesebb, a krumpli, hazaérve kicsit már szottyadtabb, de majonézzel fel lehet dobni. Vacsorára pont elég. A mellékhelyiség ott is kódos, így aztán akinek kell a szemüveg, lehet kívül marad.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
A másik nagy étteremlánchoz hasonlóan jellegzetesen az a hely, hogyha az egyik éttermében jártál, akkor lényegében az összesben jártál már. Nekem a King jobban bejön, mint a lényegesen jobban futtatott másik lánc, kedvencem a Whopper, amely - minő meglepetés - pont olyan volt, mint a hozzánk közelebb eső Kingben.

bépé14 TOP étteremértékelő
2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
Titok vagy sem, mindenesetre ma már sehol sem hirdetik a kedvenc Burger-ételem, a vegetáriánus whopper-t. Én is csak azért tudok róla, mert amikor megjelent a BK Magyarországon, akkor még szerepelt az étlapjukon. Nem vagyok egy valódi vegetáriánus, de időnként nagyon megkívánom ezt a "titkos" ételt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 9.385,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2020.12.23.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
2019.03.22. - 2020.03.22.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.475 - 13.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Burger King - Mexikói út BudapestX