Burger King - Váci utca Budapest
1052 Budapest, Váci u. 7.

Burger King - Váci utca Budapest a térképen

Burger King - Váci utca Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Anna Burger King (Deák Ferenc tér/Vörösmarty tér)

gyorsétterem, hamburgerező, streetfood

Burger King - Váci utca Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Burger King - Váci utca Budapest vélemények

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 7.
Nos, gyorsétterem nem a diéta hazája. Sajna egyéb okból zsírosat nem ehetek, maradt a saláta, mert az nem tűnt annak. A kávé kínálatból nekem hiányzik az az igazi amerikai nagy bögrés. A hosszú sem rossz, de nem a kedvencem. A mosdó a szomszéddal lehet közös, így oda egy forgóvillán keresztül lehet lejutni. Fura, egyedi kézszárítójuk van, most ebben a vírusos időben hasznosnak látszik.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
Ügyintézések közepedte gyorsan enni kellett valamit, pont kapóra jött, hogy nemmessze tőlünk itt van a jó öreg Burgerking. Belépéskor tisztaság fogadott, kedvesek, mosolygósak voltak a pultosok. Általában mindig nézem hogy tudok ugy leülni higy ne koszoljam össze a ruhámat, szerencsére itt bárhova lelehetett ülni. A választék ugyan az mint minden másik Burgerkingben.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amióta telefonos appon is lehet kupont felmutatni, inkább a Burger Kinget választom. Ahogy a Váci utcait is. Nagyon nincs különbség a többi egység, vagy a márkán belüli gyorséttermek között. Ez sem üt el a többitől. Jó helyen van, ha szereti valaki a forgatagot. Jó tanács. A blokkra nagyon kell vigyázni, mert a mosdó csak az azon szereplő - szemüveg nélkül nekem pl nehezen látható - kóddal használható.
Balatonberény

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Váci utcában sétálva többször betértünk ide, télen egy-egy forró csoki erejéig. A kommersz hamburgereket különösebben nem kedveljük, így az ételválasztékot nem kóstoltuk, az úgyis ugyanolyan minden egységnél. Inkább csak azért tértünk be, hogy egy kicsit leüljünk a belvárosi forgatagban egy ital mellett, és a mellékhelyiséget igénybe vegyük.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 4 látogató hasznosnak vélte
Hogy ne legyek igazságtalan, a címbeli megjegyzésem igaz a nagy konkurrens étteremlánc éttermeire is, mivel ezek az étteremláncok kifejezetten arra gyúrnak, hogy bármelyik egységükbe is megy be az ember, mindenütt ugyanazt az ételt kapja és kb. ugyanúgy érezze magát.
Cegléd
Gyöngyös

2017. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha csak az amerikai gyorsétterem láncok kozül lehetne választani, akkor a Wendy's sok évvel ezelőtti kivonulása óta a Burger az, ahová leginkább mennék a McDonalds'-szal, KFC-vel összevetésben. Keveseb egységük van, mint a "Mekinek", viszont a város legfontosabb csomópontjain, turisztikai központjaiban ők is ott vannak szinte mindenütt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.975 - 18.644,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.12.05.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 22.568,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.880 - 16.842,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.11. - 2020.12.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.176 - 36.442,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.08.10. - 2021.08.11.

Szállodák Budapesten és környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Burger King - Váci utca BudapestX