Caffè GianMario Budapest

Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Caffè GianMario Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2023. július 5., kollégákkal járt itt
A pizzák finomak, igazi olasz vékonytésztás pizzák. Mondjuk nekem a margaritáról hiányzott a paradicsomkarika vagy valami zöld bazsalikom, így csak üresen furcsa volt. Ízre rendben volt, több sajt még mehetett volna rá. Limonádét ne igyál itt! ! ! Az szörnyű volt, kábé, mint a 20 évvel ezelőtti jaffa szörp pár nyeszlett citrom és narancsdarabbal.
Kiváló 2019. szeptember 18.családjával járt itt
Hangulatos, igazi olasz étterem az Arany János utcai metrómegállóval szemben. Vidám olasz fickók működtetik. Sokat és hangosan beszélgetnek egymással, miközben az egyik a nyitott ablakú konyhában dolgozik, a másik a vendégtérben nyüzsög. Megvan a filmekből ismert harsány, olaszos alaphangulat.
Caffè GianMario Budapest - Külső képCaffè GianMario Budapest - BelsőCaffè GianMario Budapest - BelsőCaffè GianMario Budapest - Étel/italCaffè GianMario Budapest - Étel/ital
2018. június 28., csoporttal járt itt
Többször is betértem ide kávéra, az ételeket nem próbáltam. Mikor az idő nem volt valami kedves, akkor belülre is ültünk. Hangulatos hely, a kiszolgálás gyors. A kávét nagyon finomnak találtam. Olasz kávézó, így minden olaszul is fel van tüntetve. Az ár/érték arány megfelelő ahhoz képest, hol helyezkedik el. Többnyire külföldi turistákkal találkoztam vendégként.
Kiváló 2015. augusztus 14.egyedül járt itt
A Bajcsy-Zsilinszky út hömpölygő autós forgatagának sűrűjében egy kívülről eléggé jelentéktelennek látszó teraszról juthatunk be Budapest egyik legjobb olasz éttermébe. A kék (azurro) alapszínű teraszon néhány asztal van, majd belépve a falon borosüvegekkel és mindenféle ilyen-olyan aprósággal telezsúfolt kis térbe jutunk, ahol kisebb asztalkák vannak és persze a pult, ahol a tulajdonos, Giovanni fogad szívélyesen minden vendéget, természetesen olaszul.
Caffè GianMario Budapest - Külső képCaffè GianMario Budapest - Külső képCaffè GianMario Budapest - Külső képCaffè GianMario Budapest - BelsőCaffè GianMario Budapest - BelsőCaffè GianMario Budapest - BelsőCaffè GianMario Budapest - BelsőCaffè GianMario Budapest - Étel/italCaffè GianMario Budapest - BelsőCaffè GianMario Budapest - BelsőCaffè GianMario Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2015. március 20.a párjával járt itt
Többször is voltam itt pizzázni és fogok is még menni! Ide megéri visszatérni. Kellemes hely, illedelmes kiszolgálás, remek ételek és kávék! Aki szereti az igazi olasz pizzát, annak nagyon ajánlom! Ropogós, vékony tészta, remek mediterrán ízvilággal. De a pastakat is érdemes kipróbálni!