Calavera Mexikói Étterem Budapest

Calavera Mexikói Étterem Budapest
Calavera Mexikói Étterem BudapestCalavera Mexikói Étterem Budapest
Calavera Mexikói Étterem BudapestCalavera Mexikói Étterem Budapest

Calavera Mexikói Étterem Budapest bemutatkozása

Az M3 metró végállomásánál, Újpest központjánál áll a mexikói ízeket kedvelők mekkája. Az étlapon megtalálhatóak a különböző ízesítésű klasszikus ételek, mint a nachos, a burrito, a fajitas stb. Vegetáriánusoknak jó hír, hogy szinten mindenből van húsmentes változat.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Hotel FIT Hévíz

Calavera Mexikói Étterem Budapest vélemények

2082
Kiváló 2024. április 15.egyedül járt itt
Már kinéztem magamnak párszor, újpesti színházi előadások után itt trappol az ember hazafelé, aztán mindig csak mondtam, hogy na, egyszer már be kéne nézni ide is! Ma jött el az ideje. Kis túra a Megyeri hídhoz, aztán hazafelé Újpest-Városközpont. Az étterem majdnem üres volt, egy fiatal nő lapult a belső teremben az árnyékban, de egyébként szabad volt a pálya.
Calavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - EgyébCalavera Mexikói Étterem Budapest - EgyébCalavera Mexikói Étterem Budapest - EgyébCalavera Mexikói Étterem Budapest - EgyébCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étel/italCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étel/italCalavera Mexikói Étterem Budapest - EgyébCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - EgyébCalavera Mexikói Étterem Budapest - EgyébCalavera Mexikói Étterem Budapest - MosdóCalavera Mexikói Étterem Budapest - MosdóCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Külső kép
Gyenge 2021. december 1.a párjával járt itt
Bár az ételek a fotókon jól mutattak, valójában mindennek ugyanolyan lisztes, habart íze volt! Az ételek a vacsora végére lehültek, élvezhetetlenek lettek! Ha nincs mexikói szakácsuk, mért nyítottak mexikói éttermet?
Kiváló 2019. május 21.családjával járt itt
Nagyon barátságos, kedves, tökéletes kiszolgálás. Finom ételek és italok, ízléses tálalás, gyors kiszolgálás. A felszolgálóktól minden segítségek megkaptunk az "ismeretlen" elnevezésű ételek és italok közötti választáshoz. Nagyon örülök, hogy végre Budapesten is találtunk egy jó éttermet elérhető áron. Egy élmény volt! Biztos, hogy máskor is jövünk még!
Átlagos 2019. március 25.a párjával járt itt
A hely barátságos. Pénteken este tele volt teljesen. Bár a foglalásomban jeleztem, hogy kettesben születésnapot szeretnénk "ünnepelni", sikerült minket a terem közepére beültetni, így a privát szféra érzése teljesen odalett. Beszélgetni amúgy sem tudtunk volna, mert az asztalok annyira közel vannak egymáshoz, hogy a szomszédos asztalok összes beszélgetését sztereóban volt szerencsém élvezni.
Átlagos 2018. január 21.családjával járt itt
Többször próbáltam helyet foglalni, de sosem volt asztal. Most végre sikerült, és az étterem méretét látva már értem, hogy miért nincs. Nem túl nagy, nincs sok asztal, inkább egy kávézó méretű helyiség. A hangulat közepes, a mexikói ételekhez igazodó a falfestés, és néhány kép a falon, de azért ez inkább csak olyan díszlet.
2017. június 11., kollégákkal járt itt
Egyik hétköznap délben itt ebédeltem egy kollégámmal, az interneten fedeztük fel a helyet és eljöttünk kipróbálni, miután 10 percnyi sétára van a munkahelyünktől. Nyitásra érkeztünk, első vendégek voltunk. Menüt választottunk, amit két féle levesből és 3 féle főételből lehetett összeállítani.
Kiváló 2017. január 22.egyedül járt itt
Teljesen véletlenül bukkantam rá Újpest-Központban a Polgármesteri Hivatal melletti kis téren erre a szimpatikus mexikói étteremre, és év végén látogattam el. Belül tágas, fiatalos, látszik, hogy frissen felújították, kicsinosították a nyitás előtt.
Calavera Mexikói Étterem Budapest - Külső képCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étel/italCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étel/italCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étel/italCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étel/italCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étel/italCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - MosdóCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - Külső képCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étel/italCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Külső képCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - BelsőCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Étlap/itallapCalavera Mexikói Étterem Budapest - Külső kép