Céltorony Grill & BBQ Budapest

Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Céltorony Grill & BBQ Budapest vélemények

2018. január 14.egyedül járt itt
Többször jártam már erre, ha a Duna Plazától besétálunk egészen a Duna-partig, a gyalogos híd lábánál találjuk meg a Céltornyot. Hiába Duna-part, 13. kerület és a szomszédos előkelő Marina Part Lakónegyed, de a híd maga és annak közvetlen környéke igencsak lelombozó, estefelé egyedül szerintem nem is tanácsos erre kószálni.
Céltorony Grill & BBQ Budapest - BelsőCéltorony Grill & BBQ Budapest - BelsőCéltorony Grill & BBQ Budapest - Étel/italCéltorony Grill & BBQ Budapest - Étel/italCéltorony Grill & BBQ Budapest - BelsőCéltorony Grill & BBQ Budapest - BelsőCéltorony Grill & BBQ Budapest - BelsőCéltorony Grill & BBQ Budapest - BelsőCéltorony Grill & BBQ Budapest - BelsőCéltorony Grill & BBQ Budapest - BelsőCéltorony Grill & BBQ Budapest - BelsőCéltorony Grill & BBQ Budapest - Külső képCéltorony Grill & BBQ Budapest - EgyébCéltorony Grill & BBQ Budapest - Külső képCéltorony Grill & BBQ Budapest - Külső képCéltorony Grill & BBQ Budapest - EgyébCéltorony Grill & BBQ Budapest - Külső képCéltorony Grill & BBQ Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. október 6.barátokkal járt itt
Barátnőm mondta, hogy menjek el vele erre a helyre, mert ő és a párja imádják, és meg akarta nekem is mutatni ezt a kis "kuckót". Tényleg nem tudom, hogy csak egy rossz időszakban érkeztem, vagy ő értékelte túl a helyet, de rám jó benyomást nem tett. Pedig a weboldaluk is nagyon jókat sejtetett.
Kiváló 2016. november 16.barátokkal járt itt
A Duna Plaza mögött, a lakóparkon túl, ahol a gyaloghíd átmegy az Újpesti-szigetre található egy romantikus Duna-parti terasz, rajta Marci a tulajdonos és grillmester egy zöld UFO - egy speciális grillező-BBQ eszköz - társaságában, mellyel csodákat művel.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. július 18.a párjával járt itt
Egy blogról jutottam ide, BBQ témában. Egyből megtetszett és a hely bebizonyította, hogy nem tévedtem. Nagyon nyugodt, folyó parti környezet. Új, modern, stílusos étterem. Vicces feliratok. Nagyon finom ételek (mondjuk a hátszín kicsit rágós, de sose ettem még BBQ sütésű húst). Kézműves sör. Barátságos kiszolgálás.
Céltorony Grill & BBQ Budapest - Étel/ital