Így is ismerheted: Csalogató Kisvendéglő
3,5
étterem

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Csalogató Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 319 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Kiváló 2015. november 11.barátokkal járt itt
Tulajdonképpen nem kifogástalan a hely. Volna mit javítani rajta, de a sok négyes hely közül, amiket jóra értékeltem eddig, mégis kiemelkedik és ezt valahogy jelezni kell itt. Zugló zöldterülete, évtizedek óta mindig működik itt valami, amiért érdemes idejönni.
2015. augusztus 17.családjával járt itt
Legelőször a pincéreket kell megdícsérjem, minden kérésnek azonnal eleget tesznek. Az étterem kellemesen barátságos, kis kerthelysége is van. Az ételek jók, az italválaszték megfelelő, és a borválaszték kiváló. Az étterem környékén ingyenes parkolási lehetőség van. Mi egy esküvői ebéden voltunk itt, ami jól sikerült.
2015. július 8.a párjával járt itt
Egyenletes jó kiszolgálás, finom ételek és " igazi kisvendéglős " hangulat. Többször jártam ott társasággal, családdal, barátokkal és mindig, mindenki elégedett volt. ( Minden szempontból azt nyújtotta ami elvárható. )
Parkolóhely - hol kicsit távolabb,hol közelebb - mindig található, de - egy kis sétával - tömegközlekedéssel is könnyen elérhető.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
Valódi, nosztalgikus kisvendéglő. Jó időben kellemes utcasarki terasszal, kockás abroszokkal, udvarias kiszolgálással. A vendég-összetételen látszik, hogy a többség rendszeresen megfordul itt.
Az ételek minősége, mennyisége megfelel a kategóriának és az áraknak.
Jó az italválaszték és a kért italokat a karakternek megfelelően szolgálják fel.
Érdemes asztalt foglalni, különösen, ha a kerthelyiség nem üzemel!
Csalogató Étterem Budapest a térképen
1145 BudapestAmerikai út 64.
• kerthelyiség • akadálymentes • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-V
magyar