Dang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest

4,2
étterem, gyorsétterem, bisztró
Dang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest
Dang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca BudapestDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Bükfürdői nyaralás
Bükfürdői nyaralás
2024.09.09-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Dang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest vélemények

Kiváló 2016. május 15.egyedül járt itt
Az étterem a vietnámi ételek széles választékát kínálja. A levesek nagyon finomak, sehol nem ettem még ilyen finom Pho levest, de a kedvencem a marhahús leves "Hue" módra. A felszolgáló figyelmes, a kiszolgálás gyors. A mosdó tisztasága némi kívánnivalót hagy maga után, de ezt a nagyszerű ételek és kiszolgálás kompenzálják.
2014. november 17.családjával járt itt
A Dang Mouoi bisztróra a TOP 100 kulináris kaland című gasztro-kiadványnak köszönhetően figyeltem fel, elolvasva a vietnami családról szóló riportot, amit egyébként kamasz fiam is nagy élvezettel olvasott, elhatároztuk, hogy megnézzük minden egyes éttermüket büféjüket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. június 11.a párjával járt itt
Nagyon régóta szerettem volna megismerkedni a pho levessel. Erről hallottam ismerősöktől a legjobbakat (olyanoktól, akik éltek Vietnámban). Kellemes, kedves, hangulatos hely, kis házi szentély is van. Gyors és tökéletes kiszolgálás, udvarias, kedves gyors, de nem tolakodó. Hamar megkaptuk a levest, én a legklasszikusabbat választottam, társam egy csípősebbet, másféle húsból.
2014. május 24.egyedül járt itt
Autóval szinte minden nap elgurulok a Nagymező utcai étterem mellett, a villódzó neonfényeket és feliratokat mindig figyeltem, amíg a lámpa zöldre váltására vártam. Pénteken délután, az ebéd és a vacsora közti köztes "uzsonnaidőben" tértem be egy gyors leves elfogyasztására.
Dang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - EgyébDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - Külső képDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - Külső képDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - Külső képDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - EgyébDang Muoi Pho Bistro - Nagymező utca Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
2014. május 6.családjával járt itt
Már kétszer is jártam a különleges falatokat rejtő bisztróban, mely a Nagymező utcában található, így könnyen oda lehet találni. Az első találkozás alkalmával családdal voltunk, bátyám ajánlotta a helyet, mondván ő eddig jókat hallott róla, plusz különleges, próbáljuk hát ki.