Delhi Darbar Indiai Étterem Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Delhi Darbar Indiai Étterem Budapest vélemények

2016. július 5.családjával járt itt
Indiai vendéget vinni Pesten egy indiai étterembe - izgalmas feladat. A Delhi Darbarral már többször is sikert arattunk, miközben drágább és divatosabb, jobb sajtóval rendelkező éttermek hullottak ki a rostán. A mostani pincér is kedves, mint eddig mindegyik. Vagy nagy a fluktuáció, vagy mi járunk ide túl ritkán, de még kétszer nem találkoztunk ugyanazzal a személyzettel.
Delhi Darbar Indiai Étterem Budapest - Külső képDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - BelsőDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - BelsőDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - Étel/italDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - Étel/ital
2015. szeptember 1.egyedül járt itt
Egyik ismerősöm nagyon dicsérte ezt az indiai éttermet, azt mondta, ő csak ott eszik, ha indiaira vágyik. Én is nézegettem már korábban, szoktam járni arrafelé, de kívülről, pusztán vizuális alapon annyira nem győzött meg a hely. . . Ismét a Dohány utcában volt dolgom, ebédidőre járt az idő, úgy döntöttem, letesztelem a helyet.
Delhi Darbar Indiai Étterem Budapest - BelsőDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - BelsőDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - BelsőDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - Étel/italDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - BelsőDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - Külső képDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - Külső képDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - BelsőDelhi Darbar Indiai Étterem Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelő
2015. június 1.barátokkal járt itt
Hitetlenkedve olvastam az előző hozzászólást, nem is értettem, ki eszik egy indiai étteremben túrós tésztát. . .
Nekünk nagyon bejött, és a barátainknak is. Nagyon finom ételek, hatalmas adagok. A pincérek gyorsak, kedvesek. Nekünk törzshelyünk, és az is marad, a kedvenc indiaim. Igaz, maga a hely lehetne modernebb, autentikusabb, de engem nem zavar a kissé kínai feeling.
Gyenge 2015. április 13.egyedül járt itt
Nem sűrűn írok rosszat, de ez az étterem nekem nem tetszett, persze izlések és pofonok különbözöek. Nekem a levesnek kinevezett valami nem nyerte el a teszésemet, a cukros túrós tésztától, pedig, hogy ne mondjak inkább véleményt, Mindenesetre én messze kerülöm ezt az éttermet. Az árakkal egyébként és a személyzettel semmi kifogásom nem lehet. Tehát ha valakinek ez az ízlése akor ajálani tudom.