Émile Étterem Budapest

Émile Étterem Budapest
Émile Étterem BudapestÉmile Étterem Budapest
Émile Étterem BudapestÉmile Étterem Budapest

Émile Étterem Budapest bemutatkozása

Az Emile története a Gerbaud cukrászdából indult, s egy saját tulajdonú pasaréti villa 1 évig tartó felújítása után, 2015 tavaszán nyitották meg.
A ház emeleti részén 32 fő befogadására alkalmas Szalont találunk, ahol a reggelit, ebédet, vacsorát és az Emile teadélutánt tálalják. Rendkívül elegáns, nőies kisugárzású terem.

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Émile Étterem Budapest vélemények

2082
Kiváló 2022. július 22.családjával járt itt
Akkora ötös, hogy kilóg a naplóból. Semmi kétség, az összes elvárást felülmúlta ma az Émile. Igaz, laza vendégfi voltam, családtag, meg hát van ez az életérzés, hogy korlátlan étel és italfogyasztásra fel, ha már egyszer egy esküvőn vendég vagy, Jó érzés, na. Pompás környezet a Rózsadombon, a ház kívül és belül is felülteljesít, A konyha meg még inkább.
Émile Étterem Budapest - Külső képÉmile Étterem Budapest - EgyébÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - MosdóÉmile Étterem Budapest - MosdóÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - EgyébÉmile Étterem Budapest - Külső képÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - EgyébÉmile Étterem Budapest - EgyébÉmile Étterem Budapest - EgyébÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - EgyébÉmile Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2018. június 19.barátokkal járt itt
A Gerbeaud márkanév a minőség garanciája. E nevet viselő kft üzemeltetésében működik a legendás cukrászda mellett Magyarország első számú gasztronómiai büszkesége, az immár két michelin csillagos Onyx, a High Note Skybar valamint a budai Émile, mely kávézó, cukrászda és étterem egyszerre.
Émile Étterem Budapest - Étlap/itallapÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étlap/itallapÉmile Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2016. november 17.egyedül járt itt
A Gerbaud-csoporthoz tartozó luxuskategóriás cukrászda és étterem a Rózsadombon. Egy gyönyörű régi villaépületet alakítottak át, a kertben kellemes terasszal együtt. A földszinten lehet elvitelre süteményt vásárolni, illetve itt található a déli éttermi rész, míg az emeleten a kávéház és cukrászda kapott helyet.
Émile Étterem Budapest - Külső képÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étlap/itallapÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - EgyébÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - MosdóÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - Külső képÉmile Étterem Budapest - Étlap/itallapÉmile Étterem Budapest - Étlap/itallapÉmile Étterem Budapest - Külső képÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Külső képÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - Külső képÉmile Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Az Émile étterem teraszán foglaltattunk asztalt,hangulatos kert,látszott hogy igényesen felszerelt még a kert is. Gergely séf kiköltözött erre az estére kis "tojásával" és ott előttünk készítette el a gasztronómiai csodákat. Ez a készülék a Green Egg amiből finomabbnál finomabb étkek kerültek elő.
Kiváló 2015. november 25.egyedül járt itt
Ugyan csak elvitelre vettem süteményt,de azért jól körülnéztem. Egy kedves fiatal hölgy/alkalmazott jóvoltából, tüzetesen, szakszerűen körbekalauzolt a házban. Az üzlet 3 részre tagolódik. Cukrászda, étterem, és az emeleten a kávézó. Ill. Van még egy gyönyörű bútorokkal berendezett teraszuk is,de november lévén az nem üzemelt.
Émile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - EgyébÉmile Étterem Budapest - Külső képÉmile Étterem Budapest - BelsőÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Étel/italÉmile Étterem Budapest - Külső kép