Solymos Judit

Solymos Judit adatlapja

Regisztráció2014.09.13
Utoljára itt2016.11.01

Kiváló 2014. szeptember 13.a párjával járt itt
Az étterem gyönyörű környezetben a folyó partján van. A személyzet barátságos,udvarias. Az elfogyasztott ételek isteniek voltak. 4 napot töltöttünk Baján és minden nap máshol ettünk halászlevet és halételeket,de a legfinomabbakat itt kaptuk. Mennyiségben is magasan verte a többieket.
Gyenge 2016. június 4.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be a Csárdába,jó halászlevet és rántott halat szerettünk volna. A kerthelyiségben foglaltunk helyet,mely hangulatos volt. A rendeléstől számítva 45 perc múlva hozták a langyos halászlét---erős paprika nélkül--és a nem túl ízletes rántott halat kiszárított,agyon átsült mirelit krumplit,megjegyzem steak burgonyát rendeltem.
Gyenge 2014. szeptember 13.a párjával járt itt
Az étterem szép helyen található.A választott halétel ízletes volt,de gyermek adag,annak ellenére mondom,hogy nem vagyok egy nagy étkű.Tetszett az emblémával ellátott "előkéjük",hogy le ne edd magad véletlenül sem.Díjaztam,hogy itt Baján a halszeleteket külön tányéron szervírozzák,ezt a Tiszántúlon is bevezethetnék.