Fabrik Kávézó Budapest

4,3Kiszolgálás
3,7Hangulat
3,7Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok, fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti
107.640 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Fabrik Kávézó Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 325 feltöltött kép
Kiváló 2023. február 14.egyedül járt itt
Pár hónappal ezelőtt véletlenül tértem be egy kávéra ide a lakásunk közelsége miatt, azóta folyamatosan visszajárok. Specialty kávézóról van szó, az árak szerintem ehhez képest nagyon barátságosak, egy espresso 500 Ft, a cappuccino 650 Ft, a latte pedig 700 Ft.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96900 feltöltött kép
2021. szeptember 5.egyedül járt itt
Ahhoz képest, hogy mennyire közel van a lakásunkhoz ez a kávézó - kb. 1 perc gyalogosan - azért nem mondanám, hogy túl gyakran megfordulok itt. De azért évi 1-2 alkalommal beugrom. A hely a covidot túlélte, annak ellenére, hogy kiszállítással nem foglalkoznak, viszont a kávét természetesen elvitelre is lehet kérni most is.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Fabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - EgyébFabrik Kávézó Budapest - Külső képFabrik Kávézó Budapest - BelsőFabrik Kávézó Budapest - BelsőFabrik Kávézó Budapest - Külső képFabrik Kávézó Budapest - BelsőFabrik Kávézó Budapest - BelsőFabrik Kávézó Budapest - BelsőFabrik Kávézó Budapest - BelsőFabrik Kávézó Budapest - BelsőFabrik Kávézó Budapest - Étel/italFabrik Kávézó Budapest - Étel/italFabrik Kávézó Budapest - Külső kép
Még több kép (30 db) >>
2018. december 28.egyedül járt itt
Vadonatúj újhullámos kávézó a Westend - Nyugati közelében. Az újlipótvárosi facebook csoportban olvastam róluk, egyébiránt a nyitást nem igazán reklámozták. A világhálón való rákeresés sem hozott sok eredményt, csak egy kávés blogon találtam róluk némi - szűkszavú - információt.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás