Fecske Presszó Budapest

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Fecske Presszó Budapest vélemények

2076
2019. november 10.barátokkal járt itt
Na jó, már nem vagyok diák, meg huszonéves sem, de mára ide szerveztem egy találkozót, egy weboldal születésnapi összejövetelét. Nem volt rossz döntés, kellemesen éreztük magunkat. Az un. "dobogó" rész volt fenntartva nekünk, igaz, nem jöttek el annyian, mint ahány ember bejelentkezett, de ettől függetlenül jó volt.
Fecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - Étel/italFecske Presszó Budapest - Étel/italFecske Presszó Budapest - Étel/italFecske Presszó Budapest - Étel/italFecske Presszó Budapest - Étel/ital
2017. augusztus 15.barátokkal járt itt
Egyetemi éveim nagy részét itt töltöttem, mivel a heti menü mind időben, mind anyagilag tökéletesen megfelelt ebédidőben. A Fecske ételei finomak, bár a heti menü esetében a porciók néha tényleg nagyon kicsikék, de erre az árból is következtetni lehet. Kiemelném viszont a leveseket, 5 év alatt SOHA nem ettem itt rossz levest!
2017. április 16.barátokkal járt itt
A Kálvin tér közelében, a Baross utca sétálós részén, az Ötpacsirta utca sarkon megkerülhetetlenül beleütközünk a Fecske kinti teraszába, amely főleg a fiatalok népszerű találkozóhelye. A benti részt a meglehetősen meredek lépcsőn közelíthetjük meg, ahol egy földalatti könyvtár és nagymama szalon érdekes keverékébe csöppenünk.
Fecske Presszó Budapest - Külső képFecske Presszó Budapest - Külső képFecske Presszó Budapest - Külső képFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - MosdóFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - EgyébFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - Külső képFecske Presszó Budapest - Külső képFecske Presszó Budapest - Külső képFecske Presszó Budapest - Külső képFecske Presszó Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2016. január 16.barátokkal járt itt
A Fecske a Baross utca lekövezett és sétálóutcává tett tér-szerű elején van, ahol megannyi színvonalas és kevésbé színvonalas egység üti le egymást. A Fecske a jobbak közé tartozik. A sör és a töményválaszték ugyan kommersz, de a borokat a jobbak közül válogatták össze, az árakat a közeli Károli Gáspár Egyetem diákjainak zsebéhez mérték.
Fecske Presszó Budapest - Étlap/itallapFecske Presszó Budapest - Étlap/itallapFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - BelsőFecske Presszó Budapest - EgyébFecske Presszó Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. május 6.barátokkal járt itt
Kiváló helyen található a Fecske. Akarva akaratlanul belepotlik az ember könyvtárba menet-jövet a Kálvin tér tövében. Jó időben a járdára terjeszkedve lehet asztalt találni, rosszabb időben a pincébe lehet bemenekülni egy boros/sörös pohárral. Kifejezetten ajánlom a salátákat, amelyek hatalmas, finom adagok többféle választékkal. A kiszolgálás gyorsasága néha akadozhat egy nyüzsgős estén.
2013. április 18.barátokkal járt itt
Persze nem rom, de stílusában a romkocsmák enteriőrjét hozza kicsit a vegyes bútorzattal, a plakátokkal és a kottákkal tapétázott fallal, és a retro tárgyakkal. Mi még februárban voltunk ott, jó kis forraltborozós időszakban. Az is nagyon finom volt persze, viszont amit én valójában ki akartam próbálni, az a rántott túrórudi.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
2013. április 18.barátokkal járt itt
Egyetemi éveim alatt klasszul kiszolgált a hely. Ide jártunk ebédelni, hiszen a kissé megcsappant büdzséhez is igazodik a pár száz forintos menü, ami nem utolsó sorban bőséges és remek. Hozzáteszem, hogy például a reggeli bundás kenyeret itt nem ajánlom, úszott a zsírban minden alkalommal. Az ebéd viszont kiváló.
Fecske Presszó Budapest a térképen
1085 BudapestBaross u. 10.
06 1 293 1980
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo