Fellini Római Kultúrbisztró Budapest

kávézó - kávéház, bisztró
Fellini Római Kultúrbisztró Budapest
Fellini Római Kultúrbisztró BudapestFellini Római Kultúrbisztró Budapest
Fellini Római Kultúrbisztró BudapestFellini Római Kultúrbisztró Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton
Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Fellini Római Kultúrbisztró Budapest vélemények

2023. augusztus 27., kollégákkal járt itt
Különleges hangulatú szezonális vendáglátóhely a Római parton. Fellini a vándorcirkuszok világát idézi meg itt a Duna-parton, az egyik színesre festett cirkuszi kocsiban az italokat lehet megrendelni, a másikban az ételeket. Ez utóbbiak az egyszerű, de népszerű street food kategóriát képviselik.
Fellini Római Kultúrbisztró Budapest - EgyébFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Étel/italFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Étel/italFellini Római Kultúrbisztró Budapest - EgyébFellini Római Kultúrbisztró Budapest - EgyébFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Külső képFellini Római Kultúrbisztró Budapest - BelsőFellini Római Kultúrbisztró Budapest - EgyébFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Étlap/itallapFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Külső képFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Étlap/itallapFellini Római Kultúrbisztró Budapest - BelsőFellini Római Kultúrbisztró Budapest - BelsőFellini Római Kultúrbisztró Budapest - BelsőFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Külső képFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Külső képFellini Római Kultúrbisztró Budapest - BelsőFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Belső
Kiváló 2021. július 29.a párjával járt itt
Séta közben rátaláltunk erre a romantikus helyre. A folyóparton a fák között megbújva kellemes árnyékban lehet felfrissülni. Aki a napot szereti annak a vízre tett teraszon élvezheti áldásos sugarát. A személyzet kedves. Az italok jó hidegek. A cirkuszkocsi pedig nosztalgiázásra ösztönöz,mikor még ilyennel jártak a vándorcirkuszosok. Egyszóval, nagyon tetszett.
Fellini Római Kultúrbisztró Budapest - EgyébFellini Római Kultúrbisztró Budapest - EgyébFellini Római Kultúrbisztró Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2015. július 31.a párjával járt itt
Párom szülinapján költöttünk itt el egy kellemes ebédet. Mivel még nem jártunk a Római parton (távol esik az otthonunktól, habár fővárosiak vagyunk), úgy gondoltuk ez remek hely lesz. Hétköznap, nyárias idő: elvétve volt csak 1-2 falatozó ember rajtunk kívül. A látvány megkapó, a színes csíkos napágyak, a víz közelsége és a hippi-hangulat nálunk nagyon betalált.
Kiváló 2014. július 28. járt itt
Igazi plage hangulat a Római parton. Kicsit eldugott,de talàn pont ezért olyan meghitt. Igazi nyugalom sziget azoknak,akik szeretnének kiszakadni a városi mókuskerékből.
A design is fantasztikus. Remek példája annak,hogyan lehet olcsó anyagokat újrahasznosítva valami egyedit és stílusosat alkotni. Jah és a limonádéjuk se kutya! ;)