Gastland Bistro - Oktogon Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,8
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, bisztró
Gastland Bistro - Oktogon Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Gastland Bistro - Oktogon Budapest vélemények

Átlagos 2016. május 15.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt. A választék nagy és az ételek is finomak, főleg a tészta szószok. Ár/érték arány szempontjából teljesen rendben van. A grillezni való hús néha csimbókos és válogatni kell belőle.
A pincérek nem igazán vannak a toppon. Maguktól ritkán veszik észre, hogy le kellene szedni a szennyest az asztalokról.
2016. február 9.családjával járt itt
Egy szombati program után jártunk ott családommal, és bár nagyon sokan voltak, sikerült egy 3 fős asztalt találni a kedves pincérnek. Sokféle étel van, az embernek sokszor már csak a szeme kívánja, de annyira gusztusosan vannak tálalva, hogy mindig megvan az a "még ezt megkóstolom" érzés.
Kiváló 2015. május 4.családjával járt itt
Mi május 1-én voltunk itt, (SZéll Kálmán tér) és csak pozitívakat tudok mondani. Még sohasem voltunk itt, véletlenül akadtunk rá, a Millenárisról jöttünk. Bár sokan voltak, rögtön kaptunk asztalt 3 személyre. Az étel választéka, kinézete elsőre nagyon megkapott, és miután megkostoltuk, az ízekben sem csalódtunk.
2015. április 6.a párjával járt itt
Már többed alkalommal jártam e helyen. Igazán választékos a felhozataluk. Jó , hogy főzelékek között is lehet válogatni.
Ami kissé talán hátrány sokáig marad az asztalon a már elfogyasztott ételek után a tányér. Egyetlen kifogás a desszert. Vagy nemis kellene hogy legyen, vagy ha már van ne bébi adag legyen és a változatosságra is jó lenne oda figyelni.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 28.a párjával járt itt
Nagyon fiatalos, hangulatos hely. Nagy választék van, az ételek finomak. Amit csak lehetett, végig kóstoltunk.
Szerintem itt mindenki megtalálja azt, amit keres. Szerintünk minden igényt kielégítő hely.
A felszolgálók elég leterheltek, így érthető, hogy türelmetlenek is, ennek pedig általában a külföldiek isszák meg a levét.
Mi még biztos visszatérünk egyszer.
2014. augusztus 14.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk, megkóstoltunk szinte mindent. Az ételekkel nem volt gond, finomak voltak, ilyen áron tökéletes. Tömeg az persze volt, a pincérek is el voltak havazva, belefér. Az egyetlen igazi negatívum a desszert volt. . . A mű-tejszínhab ugyanis vagy sós, vagy romlott volt - a kóstolás után inkább nem próbálkoztunk tovább, hogy megfejtsük a probléma valódi okát. . .
Kiváló 2014. február 19., kollégákkal járt itt
Nagyon jó volt, a kollégákkal voltunk, az ételek nagy választékban vannak, egyszerűek és finomak! Az ár olcsó, a két óra alatt annyit ehetsz amennyi csak beléd fér. A levesnél kicsit szerelmes lehetett a szakács :-)de én úgyis sósan szeretem. Ha minden nap lenne időm és nem lennék lusta akkor akár minden nap tudnék ott enni. Ennyit máshol, sőt még többet is elköltök. . .