Gastland Bistro - Oktogon Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,8
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, bisztró
Gastland Bistro - Oktogon Budapest

2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Gastland Bistro - Oktogon Budapest vélemények

Kiváló 2019. március 28.a párjával járt itt
A közelmúltban többször is volt szerencsénk itt ebédelni illetve vacsorázni . Nagy tömegben is kultúrált étkezést biztosít. Bőséges a választék . Levesek , főzelékek , főételek , desszertek. A pácolt csirkehúsokat frissen sütik kérésre .Vacsoraidőben kicsit nyugisabb , bátran ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2018. március 28.a párjával járt itt
A hely nagyon kellemes csalódás volt bár rengetegen járnak oda valahogy mégis eloszlik a galéria miatt és nem zavaró. A mintegy két óra alatt mindenki válogathat kedvére a bőséges kínálatból. Nekem eddig minden ízlett amit kóstoltam. Persze a minőség biztosan változó,de a nagy forgalom miatt gyorsan cserélődnek az ételek.
Kiváló 2016. december 8. járt itt
Budapest! Rohanó város, mégis megállt az idő, mikor Itt Jártam! Elfelejtettem a külvilágot! Megszűnt az létezni mert egy modern létet kaptam minden velejárójával! ÉLMÉNYT! Amit nehéz Budapest nagy forgatagában átélni, inkább csak hallani lehet! Minden elismerésem a csapaté! Placctól a back-ig! Ott vagytok! Megyünk még hozzátok! Csak így tovább!
Kiváló 2016. november 1.gyerekekkel járt itt
Mar tobbszor voltam itt csaladdal es baratokkal is. Mindig ugyanazt a szinvonalas es minosegi etelkinalatot kaptuk. Az etelek nagyon izletesek, finomak. Nagy valasztek lehetove teszi, hogy akar a gluten es tejerzekenysegben szenvedok is valogathassanak a kinalatbol.
Kiváló 2015. május 4.családjával járt itt
Mi május 1-én voltunk itt, (SZéll Kálmán tér) és csak pozitívakat tudok mondani. Még sohasem voltunk itt, véletlenül akadtunk rá, a Millenárisról jöttünk. Bár sokan voltak, rögtön kaptunk asztalt 3 személyre. Az étel választéka, kinézete elsőre nagyon megkapott, és miután megkostoltuk, az ízekben sem csalódtunk.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 28.a párjával járt itt
Nagyon fiatalos, hangulatos hely. Nagy választék van, az ételek finomak. Amit csak lehetett, végig kóstoltunk.
Szerintem itt mindenki megtalálja azt, amit keres. Szerintünk minden igényt kielégítő hely.
A felszolgálók elég leterheltek, így érthető, hogy türelmetlenek is, ennek pedig általában a külföldiek isszák meg a levét.
Mi még biztos visszatérünk egyszer.
Kiváló 2014. május 20.barátokkal járt itt
Már több alkalommal is ettem az étteremben. Nekem személy szerint a pincérekkel nem volt gondom, ellenben az előttem szólókkal. Rám mosolyogtak, kedves és segítőkészek voltak. Az ételek közül volt pár alapétel ami mindig volt, azonban minden alakommal újabbak is voltak. Nekem nagyon ízlett.
Szerintem ár-kínálat arányban nem találni jobbat jelenleg Budapesten.
Kiváló 2014. február 19., kollégákkal járt itt
Nagyon jó volt, a kollégákkal voltunk, az ételek nagy választékban vannak, egyszerűek és finomak! Az ár olcsó, a két óra alatt annyit ehetsz amennyi csak beléd fér. A levesnél kicsit szerelmes lehetett a szakács :-)de én úgyis sósan szeretem. Ha minden nap lenne időm és nem lennék lusta akkor akár minden nap tudnék ott enni. Ennyit máshol, sőt még többet is elköltök. . .
Kiváló 2014. január 24.barátokkal járt itt
Debrecenből mentünk fel Budapestre egy hétvégére és egy vacsorához választottuk ezt az éttermet. Azóta is emlegetjük, nagyon pozitív élmény volt. Árakban abszolút nyerő, az ízekben, választékban kevés önkiszolgáló étterem veszi fel vele a versenyt. A kiszolgálás rendben volt, hamar hozták az innivalót.
Kiváló 2013. november 23.egyedül járt itt
Nagyon kedves jó hely, szolid árakkal. Nekem nagyon megfelelt. Igazi gyors átterem, bő választékkel. Gyorsan jött a pincér, hogy mit kívánunk inni. Én meg voltam elégedve azóta már többször is voltam. Az üzletben nagy a nyüzsgés valóban, de ez egy bisztró valójában ezt tudni kell annak aki bejön. Itt viszont olcson tud ebédelni-vacsorázni. Mikor irom a levelet azon gondolkodom, hogy még ma ismét elmegyek