Gastland Bistro - Oktogon Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,8
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, bisztró
Gastland Bistro - Oktogon Budapest

Fagus Hotel Sopron

Gastland Bistro - Oktogon Budapest vélemények

Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 50 hasznos szavazat
2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni! Az Oktogon svédasztalos bisztróban kellemesen csalódtunk. Először amikor megnyitott akkor jártunk ott, hát nagyon nem voltunk vele megelégedve, 20 percet álltunk sorba a helyért, holott időpontra volt lefoglalva az asztalunk, csak a nagy kavarban ők sem tudták hová ültessenek.
Átlagos 2014. június 12.egyedül járt itt
Itt az ittjartam. hu-n olvastam erről az étteremről, ahol a Trófea lánchoz hasonlóan egy fix összeg befizetésével - hétköznap 1. 190 Ft/ hétvégén 1. 390 Ft-ért - a svédasztalról korlátlan mennyiségben lehet enni, azzal a különbséggel, hogy itt az italokért pluszban kell fizetni, de még így is nagyságrendekkel olcsóbb, mint a másik említett étterem.
Gastland Bistro - Oktogon Budapest - EgyébGastland Bistro - Oktogon Budapest - EgyébGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - MosdóGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - MosdóGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - Külső képGastland Bistro - Oktogon Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. március 26.gyerekekkel járt itt
Újra adtunk egy esélyt a helynek a tavaly novemberi alkalom után. Ismét hatan három generáció ült asztalhoz. A kiszolgálás újfent teljesen rendben volt, bár talán egy-egy mosoly néha a pincérek részéről beleférne. Érdekes módon, ugyanaz a három féle leves volt mint ősszel, és szinte a főételek sem tértek el.
2015. december 19.barátokkal járt itt
Péntek esti színház után tértünk be baráti társasággal. Nagyon sokan voltak, de sikerült asztalt találnunk. A választék igen bőséges volt, és az ár meglepően alacsony hozzá képest. Háromféle leves, vagy hatféle főzelék, többféle köret és húsétel, külön bepácolt húsok, amit előttünk készítenek frissen el, savanyúságok, és egy meleg desszert.
Kiváló 2014. május 20.barátokkal járt itt
Már több alkalommal is ettem az étteremben. Nekem személy szerint a pincérekkel nem volt gondom, ellenben az előttem szólókkal. Rám mosolyogtak, kedves és segítőkészek voltak. Az ételek közül volt pár alapétel ami mindig volt, azonban minden alakommal újabbak is voltak. Nekem nagyon ízlett.
Szerintem ár-kínálat arányban nem találni jobbat jelenleg Budapesten.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
2014. április 16.a párjával járt itt
Vasárnap ebédre tértünk be a zsúfolásig telt étterembe. Hamarosan a pincér egy üres asztalhoz vezetett bennünket és felvette az italrendelést. A svédasztal kínálata bőséges és folyamatosan töltötték fel frissen készült ételekkel. Levesek, főzelékek, készételek, frissen sültek, savanyúságok garmada.
2014. március 18.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be kettesben a bisztróba március 15-én ebédre. Óriási tömeg volt, mégis pár perces várakozás után már helyet is foglalhattunk, miután a kiszolgáló hölgy letakarította az asztalt. Az italos pincér kedvesen tájékoztatott a helyről (2 órát maradhatsz, korlátlanul ehetsz, utólag fizetsz, az árban nincs benne az ital stb.
Kiváló 2014. január 24.barátokkal járt itt
Debrecenből mentünk fel Budapestre egy hétvégére és egy vacsorához választottuk ezt az éttermet. Azóta is emlegetjük, nagyon pozitív élmény volt. Árakban abszolút nyerő, az ízekben, választékban kevés önkiszolgáló étterem veszi fel vele a versenyt. A kiszolgálás rendben volt, hamar hozták az innivalót.
2016. december 8.barátokkal járt itt
Kifejezetten jó tapasztalat volt ezúttal a hely. Korábban már jártunk itt a családdal, de akkor hagyott némi kívánnivalót maga után a hely. Most újra esélyt adtunk a helynek és nem csalódtunk. A választék széles és az ételek többsége (legalábbis amelyeket mi kóstoltunk) finomak voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2016. július 25.a párjával járt itt
Hosszú hétköznapi nap után,véletlenszerűen tértünk be a párommal kajálni,még nem jártunk itt igy épp ideje ezt a helyet is kipróbálni. Nagyon csalogató,olcsó árak,hét elejétől ,hétvégére minimálisat emelkedő drb ár. jelenleg a kártyás terminál nem üzemel,sajnos.