Gellért Hotel Eszpresszó Budapest

Gellért Hotel Eszpresszó Budapest
Gellért Hotel Eszpresszó BudapestGellért Hotel Eszpresszó Budapest
Gellért Hotel Eszpresszó BudapestGellért Hotel Eszpresszó Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Gellért Hotel Eszpresszó Budapest vélemények

Kiváló 2019. július 28.egyedül járt itt
A Gellért Szállóban sokszor jártam már, az étteremben és a fürdőben is, sőt különlegességként tavaly egy vezetett túrán is részt vettem a Gellért-hegyi ősforrás és alagút felfedezésére, ami a turisták számára alapvetően nem elérhető. Az "eszpresszó" elnevezés az elmúlt évtizedekben kissé - vagy nem is kissé?
Gellért Hotel Eszpresszó Budapest - Külső képGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étlap/itallapGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étlap/itallapGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étlap/itallapGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étlap/itallapGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étlap/itallapGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étlap/itallapGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étlap/itallapGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Külső képGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Külső képGellért Hotel Eszpresszó Budapest - EgyébGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Külső képGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Külső képGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Külső képGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Külső képGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Külső képGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Külső képGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Belső
Kiváló 2019. január 20.a párjával járt itt
Gyerekkorom óta számtalan alkalommal elhaladtam mellette (kocsival), s mindig kíváncsi is voltam mi lehet belül. Most viszont gyalogosan. Rögtön adódott is az ötlet, hogy térjünk be melegedni és ha már betértünk, együnk egy sütit. Szerintem a személyzet azonnal észreveszi azt, aki először jár itt.
Kiváló 2016. március 14.gyerekekkel járt itt
A Szent Gellért sörözőt már vagy két éve, nagyjából átalakítása óta iktattam a legfontosabb célpontok közé, de csak most sikerült meglátogatni egy kisebb társasággal. (Korábban voltam már ott 2010-11 táján, akkor semmi extrát nem nyújtott. )
A beltér nagyon megnyerő, hangulatos, otthonos, a kiszolgálás kedves.
Gellért Hotel Eszpresszó Budapest - EgyébGellért Hotel Eszpresszó Budapest - BelsőGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étel/italGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étlap/itallapGellért Hotel Eszpresszó Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2015. január 1.a párjával járt itt
Szilvesztert töltöttük a Gellért szálló éttermében. Programot és a jó hangulatot meghívott művészek biztosították, menü kiváló volt, de! a terítéket egy Gellért étteremhez méltóan vártam el, kissé hiányosnak és nem a színvonalnak megfelelőnek találtam főleg így egy SZILVESZTERI terítéknek.
Gellért Hotel Eszpresszó Budapest - Belső