Gringos Amigos - Alkotás utca Budapest

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Gringos Amigos - Alkotás utca Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 9.a párjával járt itt
Számos alkalommal külön amiatt jövünk Budapestre, hogy itt együnk, ez sokat elárul. Magasan a legjobb, elképesztő ízvilág, mindig friss.
Gringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Egyéb
2076
2024. február 27.egyedül járt itt
Te be mernél ülni ilyen helyre, ahol ilyen negatív kritikák vannak túlsúlyban? Van, amikor ez riaszt, van, amikor kíváncsivá tesz. Mazochista az ember, szeretne megmártózni más kínjaiban. De itt nem kell, nincs ezzel semmi baj. Láthatóan népszerű, az emberek jönnek-mennek, sorban állnak, ételfutárok visznek el állandóan. . .
Gringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Külső képGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Étel/italGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - BelsőGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - BelsőGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Egyéb
Kiváló 2024. február 26.családjával járt itt
Unokám kedvence ez a hely, ezért együtt ebédeléshez ezt a helyet választottuk. Egyáltalán nem bántam meg, mert jobbnál jobb ételek vannak. Az adagok óriásiak és nagyon jó ízűek. Az étterem kellemes hely és sok vendége van, de azért akad szabad asztal, nem kell bejelentkezni. A kiszolgálás gyors, barátságos.
Gringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Egyéb
Gyenge 2019. március 11.a párjával járt itt
Sokkal többet vártam ettől a helytől - a kialakítás, a hangulat sokkal ígéretesebb, mint amit végül kapunk. Egyrészt marha drága, másrészt hiányoznak az ízek és a nagyvonalúság, az elsőre gazdagnak tűnő kínálat sajnos egyáltalán nem jelent változatosságot.
Gyenge 2016. augusztus 14.barátokkal járt itt
Spontán döntöttünk, úgy, hogy kipróbáljuk a helyet egy ebéd erejéig. Már eleve érkezésünk után, tanácstalanul álltunk a kínálat előtt és rendszer senki nem kérdezte, hogy esetleg szükségünk van -e segítségre. Kérdeztünk pár dolgot, de a szakácsfiú flegmán és türelmetlenül reagált.
2016. április 1.gyerekekkel járt itt
Valamikor fine dining étterem működött a Gringos Amigos helyén Cafe Erté néven. Most mexikói gyorsétterem. Viszont egyértelműen a jobbak közül. Kértünk quesadilla-t, taco bowl-t, nachost mártásokkal. Az avokádókrém (guacamole) remek volt, a salsak is frissek, üdék, persze lehetne éppenséggel belekötni, hogy volt köztük ami túl savasnak bizonyult, de egészében úgy ahogy volt minden ízlett.
Gringos Amigos - Alkotás utca Budapest - BelsőGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Étel/italGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Étel/italGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Étel/italGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Étel/italGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - BelsőGringos Amigos - Alkotás utca Budapest - Egyéb
Szörnyű 2016. január 19.a párjával járt itt
Nagyon jól néznek ki az ételek. DE semmi ízük nincs, sajnos. Az evőeszközök mázgásak voltak. Spanyol nyelvű zene szólt, de elég lehangoló volt. Lehetne pörgősebb, vagy csak szimplán nem szomorú. . . Régóta ki szerettük volna próbálni a párommal, de nagy csalódás volt. Vártuk az ízeket, fűszereket, ételeket, többet nem megyünk ebbe az étterembe :(