Hadik Kávéház Budapest

Hadik Kávéház Budapest
Hadik Kávéház BudapestHadik Kávéház Budapest
Hadik Kávéház BudapestHadik Kávéház Budapest

Hadik Kávéház Budapest bemutatkozása

A Hadik legendás hely, mivel Karinthy, Kosztolányi, Déry, Móricz és Bőhm Aranka azzá tették a puszta jelenlétükkel. Ha a híres költők nyomában szeretnének járni,a klasszikus Hadik Kávéházban a helyetek, ha pedig inkább modernebb környezetben szeretnétek elfogyasztani a kávétokat, akkor a Szatyor Bár és Galériában.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hadik Kávéház Budapest vélemények

Szörnyű 2018. július 12.egyedül járt itt
Ha nem angol turista, vagy nagymellű csaj vagy levegőnek néz a pincér. . . a rendelés felvétele a teraszon átlagos telítettség mellett, 15 perc után többszöri jelzésre. Újabb negyed óra után megkaptam a sörömet és mielőtt mondhattam volna hogy mit kérek a felszolgáló faképnél hagyott. . . így bár enni ültem le az időm és a kedvem elfogyot. Újabb hosszas integetés után kelletlen arccal megkaptam a számlát.
2082
Átlagos 2018. június 26.egyedül járt itt
Nekem jó emlékeim voltak a Hadikról. Talán egy régebbi állapotában. Voltam itt barátokkal, családdal is, kitűnően éreztem magam. Most meg nem annyira. Más a kínálat, mások az asztalok, szóval több dolog változott itt. 15 órára értem oda, addig van menü, de már nem volt. Jó, ez az én hibám, mehettem volna negyed órával korábban.
Hadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - Külső kép
2016. szeptember 11., üzleti partnerrel járt itt
Egy kis történelemmel kezdeném itt is: Nevét tulajdonosától, Kaiser Adolftól kapta, aki 1922-ben vette át a kávézót és a közelben lévő Hadik laktanyáról Hadik Kávéháznak nevezte át. A kávézó legendássá vált, elsősorban azoknak köszönhetően, akik ide jártak.
Hadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - Belső
2016. május 6.a párjával járt itt
Amikor először sétáltunk a Hadik Kávéház felé Budán, olyan érzésem volt, hogy ha nem látnám az autókat, a telefonjukat nyomogató fiatalokat, a szupermarketeket az utca két oldalán, játszi könnyedséggel visszaléphetnék közel 100 évet az időben.
Átlagos 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Kétszer jártam itt a Hadikban, de mindkétszer a teraszon ültünk, mert jó idő volt, és akikkel voltam, ők a szabad levegőre szavaztak, így a belső teret csak kívülről bekukkantva láttam. Nekem nagyon bejön ez a múlt századi kávéházi hangulat, kifejezetten tetszik a múltidéző berendezés és a hagyományok egyfajta őrzésének ez a módja.
Hadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - MosdóHadik Kávéház Budapest - Étel/italHadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - EgyébHadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - Külső képHadik Kávéház Budapest - BelsőHadik Kávéház Budapest - Étlap/itallapHadik Kávéház Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 14.barátokkal járt itt
Meleg nyári délután kerestünk kellemes beszélgetős helyet. Ételt nem fogyasztottunk, kávét, limonádét, üdítőt választottunk. Sajnos frissen facsart narancslé bár szerepelt az itallapon, nem volt aznap. A hely kellemes, a kiszolgálás a másik pincér által a többi asztalnál gyors volt.