Harangvirág Cukrászda Budapest

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Harangvirág Cukrászda Budapest vélemények

2024. január 13.egyedül járt itt
A IV. kerület népszerű cukrászdája csaknem 40 éve Újpest-Központban, a 3-as metró végállomásánál. Korábban heti gyakorisággal megfordultam itt, most már pár éve erre nem került sor. Azóta némi átalakításon esett át a külső portál, a feliratok, illetve a belső tér is. Az asztalok más elrendezésben vannak.
Harangvirág Cukrászda Budapest - MosdóHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - BelsőHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - BelsőHarangvirág Cukrászda Budapest - BelsőHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Külső képHarangvirág Cukrászda Budapest - Külső képHarangvirág Cukrászda Budapest - BelsőHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - Étel/italHarangvirág Cukrászda Budapest - BelsőHarangvirág Cukrászda Budapest - BelsőHarangvirág Cukrászda Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. október 26., kollégákkal járt itt
A vállalat, ahol dolgozom a IV. kerületben található, és több éve rendszeresen rendelek a céges rendezvényekre, partnertalálkozókra többféle pogácsát és tortát a Harangvirágból. Vendégeink nagyon dicsérik a finomságokat, és többen megkérdezik, hogy honnan szerezzük be ezeket.
Kiváló 2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Sokszor betérünk ebbe a cukrászdába, amikor a piacra megyünk. Rengeteg finomság, fagylaltok és finom kávé. A kiszolgálók kedvesek, udvariasak. A belső tér is szép, de a teraszra szoktunk kiülni, pedig nagy zaj van a nagy forgalom miatt, de azért mégis érdekesebb, mint belül. Most megkóstoltuk az ország tortáját a finom kávé mellé.
Kiváló 2019. április 7.egyedül járt itt
Màrk unokâm 04.04-èn lett 3 èves ès úgy döntöttem hogy innen rendelem a szülinapi tortàjàt amely azt hiszem egy jó vàlasztàs volt. Remek tortàt kaptam ès nagyon finom volt. Tele rakva mindenfèle gyümolccsel. A kis ünnepelt nagyon örült neki. Csak mindenkinek ajànlani tudom.
Kiváló 2016. augusztus 24.a párjával járt itt
Sokszor megfordulunk az újpesti Harangvirág cukrászdában. Az egyik legjobb cukrászda, ahonnan érdemes süteményt vagy tortát venni. Legutóbb az idei országtortákat kóstoltuk meg. A cukormentes tortában sajnos az áfonyalekvár nem volt a legjobb,de maga a torta finom volt. A tökmagolajos, fehércsokis torta viszont nagyon finom volt.
2015. január 31.egyedül járt itt
Többször megfordultam a cukrászdában egy-egy sütemény vagy fagylalt erejéig. Mind a süti, mind a fagylalt kiváló, a választék is bőséges. a hely szűkössége miatt a leüléshez nem kaptam kedvet, bár hétköznap azért akad szabad hely. Fizetni külön pénztárosnál lehet, ami a régi szocreál hangulatot erősíti, másrészt elég gépies a kiszolgálás.
Kiváló 2015. január 28.egyedül járt itt
A szüleim a 90-es években Újpest-Központban laktak, akkoriban elég sokszor jártam ebben a cukrászdában. A napokban Újpesten járva örömmel tapasztaltam, hogy a Harangvirág Cukrászda még mindig megvan és "működik". Az egyetlen szabad asztalt sikerült elcsípni a leülős részben, a hely, főleg hétvégén, továbbra is nagyon népszerű.