bestyyy

bestyyy adatlapja

Regisztráció2013.05.02
Utoljára itt2018.01.08

Kiváló 2016. augusztus 24.a párjával járt itt
Sokszor megfordulunk az újpesti Harangvirág cukrászdában. Az egyik legjobb cukrászda, ahonnan érdemes süteményt vagy tortát venni. Legutóbb az idei országtortákat kóstoltuk meg. A cukormentes tortában sajnos az áfonyalekvár nem volt a legjobb,de maga a torta finom volt. A tökmagolajos, fehércsokis torta viszont nagyon finom volt.
Átlagos 2017. szeptember 28.a párjával járt itt
Pár hete voltunk ott párommal 3 napra ebben a szállodában. 13 éve épült a hotel,ez a wellness részlegnél látszik leginkább (felújítás nem ártana az esztétikai hibák miatt, málló vakolat). Egyébként a wellness részleg tágas: kinti medencék, benti medencék, szaunák, de a legjobb a kinti jacuzzi (6-8 személyes).
Szörnyű 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Múlt héten jártam ebben a cukrászdában. Utoljára. Hiába van több eladó, a kiszolgálás rémesen lassú volt. A süti választék gyenge, próbáltunk valami olyat választani, amit úgy gondoltunk nehéz elrontani. Nem sikerült. A francia krémes kissé sós ízű volt a túlsózott tésztalap miatt.