Harapó Mókus Vendéglő Budapest

Harapó Mókus Vendéglő Budapest
Harapó Mókus Vendéglő BudapestHarapó Mókus Vendéglő Budapest
Harapó Mókus Vendéglő BudapestHarapó Mókus Vendéglő Budapest

Harapó Mókus Vendéglő Budapest bemutatkozása

Amennyiben Ön egy hangulatos, eldugott zugot keres, és meghitt, családias légkörben, szívesen elfogyasztana néhány igazán házias, ízletes fogást, a Harapó Mókus Vendéglő a tökéletes választás.
Harapjon be hozzánk! Várjuk sok szeretettel!

Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Harapó Mókus Vendéglő Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 20.családjával járt itt
A Harapó Mókus sajnos valóban eldugott helyen van, mi is csak véletlenül bukkantunk rá. Születésnapot tartottunk az étteremben, kedves, családias környezetben. Ottjártunkkor teltház volt, így elég sokat kellett várnunk a rendelésünkre, de beszélgetéssel elütöttük az időt. Az ételek nagyon finomak voltak és az adagokra sem lehetett egy szavunk sem.
Kiváló 2014. január 14.a párjával járt itt
Ezen a helyen kértem meg a párom kezét. Az étterem kinézete igényes, otthonos és a környékből abszolút nem gondolná az ember hogy ilyen étterem lapul ott. A személyzet maximálisan profi és kedves volt. Mindent megtettek hogy a lehető legjobb élménnyel távozzunk és eszünkbe se jusson más étterem ezek után.
2013. december 27.családjával járt itt
- hangulatos hely
- udvarias felszolgálók
- az ételek finomak voltak
- a 2 személyes tál inkább 1,5 személyes volt... tehát mennyiségi problémáink voltak az árához képest... (2 egyszemélyes adaggal jobban jártunk volna)
- a desszert (Mókus palacsinta) nagyon finom volt
- az online asztalfoglalás jól működött
Kiváló 2013. november 23.a párjával járt itt
Rendszeres visszajárók vagyunk. Nagyon magas szinvonalú a kinálat az ételek nagyon jóizüek,az adagok megfelelők, a személyzet kiemelkedően kedves és szolgálatkész. Ötletesek az újabb és újabb invitálások,nagyszerü a lebonyolitásuk is. Sokkal de sokkal komolyabb értékelést érdemelne!
Kiváló 2013. november 22.barátokkal járt itt
Sokszor jártam már a Harapó Mókusban, és egyszer sem bántam meg, sőt! Az tetszik igazán ebben az étteremben, hogy mikor belépek, mindig azt érzem, hogy milyen otthonos hangulata van és e mellett az étlap milyen különleges ételeket vonultat fel.
Mindig finom- és bőségeset ételadagot ettünk, és ezek után is vissza fogunk térni. Köszönjük!
Kiváló 2013. november 22.a párjával járt itt
Én rosszul választottam az ételnél, nem az én ízvilágomnak való volt, de a kiszolgálás, a kedvesség és az udvariasság mindenért kárpótolt. Viszont az ételek mind finomak, csak én nem szeretem az új ízeket. Normál árkategóriájú. A hátránya, hogy eldugott helyen van, főleg az étterem minőségéhez képest.
2013. június 27.gyerekekkel járt itt
Az itthon szokásoshoz képest sokkal érdekesebb, különlegesebb a választék (a magyar ízvilágon alapvetően belül maradva), nagyon finoman főznek, kedves a kiszolgálás. Eldugott és nem kimondottan elegáns, de barátságos hely, családi kiruccanáshoz ideális. Nem olcsó, de nem is drága. Egy évben többször is megfordulunk itt.
2013. június 3.családjával járt itt
A remek konyha megfogott, megtartott. Visszatérő vendégek lettünk. A személyzet családtagként fogad, mindig különös figyelmességgel foglalkoznak nem csak velünk, hanem az összes vendéggel. Emlékeznek apró szokásainkra, kedvenc italainkra. Lehet ez minimum követelmény, de sok helyen nem tapasztaltam. A konyha remek, sokféle étel közül választhatunk.
Harapó Mókus Vendéglő Budapest a térképen
1032 BudapestZápor u. 69.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
Sze-CS