Harapó Mókus Vendéglő Budapest

Harapó Mókus Vendéglő Budapest
Harapó Mókus Vendéglő BudapestHarapó Mókus Vendéglő Budapest
Harapó Mókus Vendéglő BudapestHarapó Mókus Vendéglő Budapest

Harapó Mókus Vendéglő Budapest bemutatkozása

Amennyiben Ön egy hangulatos, eldugott zugot keres, és meghitt, családias légkörben, szívesen elfogyasztana néhány igazán házias, ízletes fogást, a Harapó Mókus Vendéglő a tökéletes választás.
Harapjon be hozzánk! Várjuk sok szeretettel!

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Harapó Mókus Vendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2014. április 10. járt itt
Nagy reményekkel érkeztünk az étterembe hisz nagyon sok jót olvastunk róla. Az étterembe lépve udvariasan fogadtak bennünket,majd az asztalhoz kísértek. Régi kifőzdés hangulatot idézett a bácsika az éthordójával. A hely kicsi hangulatosnak nem mondható. Finom májgaluska levest ettünk ami kicsit lehetett volna melegebb!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. szeptember 2.a párjával járt itt
Az interneten kerestem három éves évfordulónkhoz augusztus 20-án egy jó budai éttermet kerthelyiséggel, és mivel sokan ajánlották, ezért a Harapó Mókust választottam. Sajnos azóta megbántam. Ennél szerintem sokkal jobb helyek is akadnak Budán.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 22.gyerekekkel járt itt
Többszöri pozitív tapasztalatunk alapján választottuk a helyet esküvőnk színhelyéül. Gyakorlatilag a mai napig hálálkodnak a rokonok, hogy megismertettük őket az étteremmel. Nagyon udvarias, de nem tolakodó kiszolgálással, extra finom ételekkel tették szebbé ezt a gyönyörű napunkat.
Harapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Belső
Kiváló 2014. január 26.barátokkal járt itt
Barátainkkal vasárnap ültünk be egy késői ebédre az étterembe, mivel nincs messze tőlünk, és jókat olvastunk róla itt, ezen az oldalon. Az interneten foglaltunk időpontot, hogy biztosan legyen asztalunk, rögtön jött is a visszaigazolás emailben. Az étterem nem túl nagy, de kellemes zene szól, és családias a hangulat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Átlagos 2015. november 24.családjával járt itt
Nem tudom pontosan, melyik hónapban voltunk itt, de jól esett a légkondi, beszélgetni és ebédelni jöttünk felnőtt gyerekeinkkel. Gyalogosan közel volt, azért esett erre a választásunk. Az ételt megettük- semmi különös, csak arra emlékszem, hogy sok volt a tányéromon. Ezzel nem lehet ellensúlyozni a minőséget.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2015. szeptember 13.családjával járt itt
A 3. kerület csendes lakótelepi részén, egy ABC mögött, kissé eldugott helyen található az étterem, a Vörösvári út közelében. Itt is sok pozitív értékelést olvastam a helyről, és az óbudai ismerőseim is dicsérték, így a péntek délutáni nagy-bevásárlás után még ide is betértem a család számára eleséget beszerezni.
Harapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Külső képHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - MosdóHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Külső képHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Egyéb
Kiváló 2015. március 24.a párjával járt itt
Rendszeresen járunk ide a párommal, eddig még nem álltunk fel éhesen és sosem csalódtunk! Tetszik, hogy nincs túlspirázva az étlap, de mégis mindenki talál a számára megfelelő ízvilágú ételt. Finoman főznek és megfelelő az adag is. Otthonos környezet, kedves kiszolgálás. Ár érték arányban is teljesen rendben van, megéri ide betérni!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 20.családjával járt itt
A Harapó Mókus sajnos valóban eldugott helyen van, mi is csak véletlenül bukkantunk rá. Születésnapot tartottunk az étteremben, kedves, családias környezetben. Ottjártunkkor teltház volt, így elég sokat kellett várnunk a rendelésünkre, de beszélgetéssel elütöttük az időt. Az ételek nagyon finomak voltak és az adagokra sem lehetett egy szavunk sem.
2013. december 27.családjával járt itt
- hangulatos hely
- udvarias felszolgálók
- az ételek finomak voltak
- a 2 személyes tál inkább 1,5 személyes volt... tehát mennyiségi problémáink voltak az árához képest... (2 egyszemélyes adaggal jobban jártunk volna)
- a desszert (Mókus palacsinta) nagyon finom volt
- az online asztalfoglalás jól működött
Kiváló 2013. november 22.barátokkal járt itt
Sokszor jártam már a Harapó Mókusban, és egyszer sem bántam meg, sőt! Az tetszik igazán ebben az étteremben, hogy mikor belépek, mindig azt érzem, hogy milyen otthonos hangulata van és e mellett az étlap milyen különleges ételeket vonultat fel.
Mindig finom- és bőségeset ételadagot ettünk, és ezek után is vissza fogunk térni. Köszönjük!
Harapó Mókus Vendéglő Budapest a térképen
1032 BudapestZápor u. 69.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
Sze-CS