Harapó Mókus Vendéglő Budapest

Harapó Mókus Vendéglő Budapest
Harapó Mókus Vendéglő BudapestHarapó Mókus Vendéglő Budapest
Harapó Mókus Vendéglő BudapestHarapó Mókus Vendéglő Budapest

Harapó Mókus Vendéglő Budapest bemutatkozása

Amennyiben Ön egy hangulatos, eldugott zugot keres, és meghitt, családias légkörben, szívesen elfogyasztana néhány igazán házias, ízletes fogást, a Harapó Mókus Vendéglő a tökéletes választás.
Harapjon be hozzánk! Várjuk sok szeretettel!

Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Harapó Mókus Vendéglő Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Átlagos 2018. október 5.családjával járt itt
Az éttermet családi vacsora alkalmából látogattuk meg. Foglalásra mentünk . A személyzet kedvesen fogadott minket. Az asztal elfglalása után kb 25 percre érkeztek meg a levesek. Az italok kb 10 perc után jöttek meg. A levesekkel minden rendben volt. A föételeknél volt egy kis probléma mivel a köret( krumplipüré) hideg volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Átlagos 2015. november 24.családjával járt itt
Nem tudom pontosan, melyik hónapban voltunk itt, de jól esett a légkondi, beszélgetni és ebédelni jöttünk felnőtt gyerekeinkkel. Gyalogosan közel volt, azért esett erre a választásunk. Az ételt megettük- semmi különös, csak arra emlékszem, hogy sok volt a tányéromon. Ezzel nem lehet ellensúlyozni a minőséget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. szeptember 2.a párjával járt itt
Az interneten kerestem három éves évfordulónkhoz augusztus 20-án egy jó budai éttermet kerthelyiséggel, és mivel sokan ajánlották, ezért a Harapó Mókust választottam. Sajnos azóta megbántam. Ennél szerintem sokkal jobb helyek is akadnak Budán.
Átlagos 2014. április 10. járt itt
Nagy reményekkel érkeztünk az étterembe hisz nagyon sok jót olvastunk róla. Az étterembe lépve udvariasan fogadtak bennünket,majd az asztalhoz kísértek. Régi kifőzdés hangulatot idézett a bácsika az éthordójával. A hely kicsi hangulatosnak nem mondható. Finom májgaluska levest ettünk ami kicsit lehetett volna melegebb!
2019. szeptember 14.családjával járt itt
A címmel kezdeném: most újítják fel az utat, mindenféle gépek állnak, mennek, szúk a hely. Kicsit ijesztő, de bent ebből nem sok érzékelhető, sőt, a teraszon sem. A felszolgálás picit lassú, nem egyszerre kaptuk meg az italokat, sőt az ételeket sem, de ezt leszámítva korrekt hely, kellemes környezet, baráti árak.
2018. május 7.családjával járt itt
Kedves kiszolgálás, szolgálatkész pincérek, finom étel. Leginkább hagyományos konyha van, de mindig van valami különlegesség. A csípős sajtkrémleves fenomenális! A desszertek nagyon gusztusosak. A főételek kiadósak, jóízűek. Az alkoholos és az alkoholmentes innivalók közül bárki tud választani. Van kerthelyiség is, hangulatos. Ha sokan vannak, akkor egy kicsit zsúfolt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2015. szeptember 13.családjával járt itt
A 3. kerület csendes lakótelepi részén, egy ABC mögött, kissé eldugott helyen található az étterem, a Vörösvári út közelében. Itt is sok pozitív értékelést olvastam a helyről, és az óbudai ismerőseim is dicsérték, így a péntek délutáni nagy-bevásárlás után még ide is betértem a család számára eleséget beszerezni.
Harapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Külső képHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - MosdóHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Külső képHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Egyéb
2013. december 27.családjával járt itt
- hangulatos hely
- udvarias felszolgálók
- az ételek finomak voltak
- a 2 személyes tál inkább 1,5 személyes volt... tehát mennyiségi problémáink voltak az árához képest... (2 egyszemélyes adaggal jobban jártunk volna)
- a desszert (Mókus palacsinta) nagyon finom volt
- az online asztalfoglalás jól működött
2013. június 27.gyerekekkel járt itt
Az itthon szokásoshoz képest sokkal érdekesebb, különlegesebb a választék (a magyar ízvilágon alapvetően belül maradva), nagyon finoman főznek, kedves a kiszolgálás. Eldugott és nem kimondottan elegáns, de barátságos hely, családi kiruccanáshoz ideális. Nem olcsó, de nem is drága. Egy évben többször is megfordulunk itt.
2013. június 3.családjával járt itt
A remek konyha megfogott, megtartott. Visszatérő vendégek lettünk. A személyzet családtagként fogad, mindig különös figyelmességgel foglalkoznak nem csak velünk, hanem az összes vendéggel. Emlékeznek apró szokásainkra, kedvenc italainkra. Lehet ez minimum követelmény, de sok helyen nem tapasztaltam. A konyha remek, sokféle étel közül választhatunk.
Harapó Mókus Vendéglő Budapest a térképen
1032 BudapestZápor u. 69.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
Sze-CS