Hedon Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hedon Budapest vélemények

2019. október 25.a párjával járt itt
Kinéztük mér korábban a Hedont, hogy ide egyik este jöjjünk el sörözni, beszélgetni. Csütörtökön estefelé érkeztünk, elég sok vendég volt, de közel sem telt ház, több kisebb-nagyobb baráti társaság alkotta a vendégkört, ránézésre leginkább a 30-as korosztály, magyarok és külföldiek is vegyesen.
Hedon Budapest - Külső képHedon Budapest - Étel/italHedon Budapest - Étel/italHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Étlap/itallapHedon Budapest - Étlap/itallapHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Étlap/itallapHedon Budapest - Étlap/itallapHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Étel/italHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - MosdóHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Étel/italHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Étlap/itallapHedon Budapest - Külső képHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Külső képHedon Budapest - Külső képHedon Budapest - Külső képHedon Budapest - Külső képHedon Budapest - Külső képHedon Budapest - Külső képHedon Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. május 21.gyerekekkel járt itt
A múlt hónapban ismét ellátogattunk a Hedon sörözőbe a nagyobbik fiammal és a legjobb barátjával, akivel egyébként még nem kocsma-turnéztunk együtt soha korábban, így volt mit bepótolni. A Hedon kötelező állomás ilyenkor. Rendeltünk egy Margerita pizzát, a csemeték azt szeretik legjobban (1690) s befizettem 2000 forintot kóstolgatásra.
Hedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Étel/italHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Étel/italHedon Budapest - Étel/italHedon Budapest - Étlap/itallapHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Étel/italHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Étel/italHedon Budapest - Étlap/itallapHedon Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2018. augusztus 8.családjával járt itt
A belvárosi aszfalt még este is ontja a meleget, ezért úgy látszik, az igazi hedonisták ki se mozdulnak, inkább neglizsében üldögélnek otthon. Legalább is a balatonvilágosi illetőségű Hedon sörfőzde pesti referencia üzletében rajtunk kívül csak két pár tartózkodik. Kényelmes kanapé, babzsákfotelek, nézhetünk sportműsorokat, még társasjátékozhatnánk is.
Hedon Budapest - Külső képHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - BelsőHedon Budapest - Belső