I55 American Bar & Restaurant Budapest

06.21-09.01.
Hotel Nostra Siófok

I55 American Bar & Restaurant Budapest vélemények

Kiváló 2023. január 27.a párjával járt itt
Jó ideje a bakancslistámon volt ez a hely, de végre sikerült eljutni. Érdemes asztalt foglalni, mert népszerű a hely, előfordulhat - főleg a népszerű ebéd és vacsora időintervallumban -, hogy teltház van. Nagyon kedvesen fogadtak és asztalhoz kísértek minket. A pincér hölgy jókedélyű, mosolygós volt. Az ételekre nem kellett túl sokat várni.
Kiváló 2018. december 30.egyedül járt itt
Évekig bezártan állt az egykori Beckett's ír söröző a Bajcsy és az Alkotmány utca sarkán. Aztán az idei évben valami történt, ezek szerint rendeződtek a tulajdonosi vagy bérlői viszonyok és egy vadonatúj hely nyílt meg, az I55 amerikai bár és BBQ étterem. Az I55 avagy Interstate 55 autópálya észak-dél irányban szeli át az Egyesült Államokat, innen a névadás.
I55 American Bar & Restaurant Budapest - Külső képI55 American Bar & Restaurant Budapest - BelsőI55 American Bar & Restaurant Budapest - MosdóI55 American Bar & Restaurant Budapest - Étel/italI55 American Bar & Restaurant Budapest - BelsőI55 American Bar & Restaurant Budapest - Étel/italI55 American Bar & Restaurant Budapest - Étel/italI55 American Bar & Restaurant Budapest - BelsőI55 American Bar & Restaurant Budapest - BelsőI55 American Bar & Restaurant Budapest - Étlap/itallapI55 American Bar & Restaurant Budapest - Étlap/itallapI55 American Bar & Restaurant Budapest - Külső kép
2018. december 25., kollégákkal járt itt
Az étterem Budapest központi részén a Bajcsy-Zsilinszky út és az Alkotmány utca sarkán található. Belső tere jó nagy, amikor mi voltunk az egész hátsó rész üres volt. Nevezetessége a chicagói módra készült pizza, aminek az olasz pizzától eltérően pereme van, és így hatalmas adag feltétek vannak a tésztán.
2018. november 5.barátokkal járt itt
Belépéskor megcsapott a fertőtlenítő vagy ragasztó szaga, amit később a WC-ben is éreztem. Engem nagyon zavart, reméljük, ez csak a nyitás szaga. Ezt a kellemetlenséget hamar eloszlatta az ételek illata, amik nagyon finomak is voltak. Csak éhesen szabad ide jönni, nagy adagokat adnak! A felszolgálás profi, de van benne egy pici összekacsintó huncutság is, ami nekem bejött.