Japanika Budapest

2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Japanika Budapest vélemények

Kiváló 2022. július 5.barátokkal járt itt
Jól éreztük magunkat. Jól laktunk. Finom volt. Jó fej volt a pincér. Véletlenül levertünk egy italos poharat. Rögtön hozott másikat, még viccelődött. Külön köszönet neki.
Japanika Budapest - EgyébJapanika Budapest - EgyébJapanika Budapest - EgyébJapanika Budapest - EgyébJapanika Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. május 7.a párjával járt itt
Május elsején jártunk itt párommal és elfogyasztottunk egy nagyon finom vacsorát. Természetesen sushit ettünk, ami isteni volt. Ilyen finom sushit még soha, sehol nem ettem, mindkettőnknek nagyon ízlett. Az étterem nagyon jó helyen van, lehet evés közben gyönyörködni a Bazilikában, nagy a nyüzsgés, amit én kifejezetten imádok. A személyzet is nagyon kedves volt. Ajánlom! ! !
2019. április 26.a párjával járt itt
Régóta készültünk ide, talán ezért volt a felfokozott várakozás, a híre is jó, meg a nevében is benne van Japán. :) Ehhez képest maga a hely a „semmi különös” kategória. A rusztikus téglafalat én kimondottan szeretem, de a szürke vasbeton elemek akkor is a lepusztultság érzetét keltik, ha nem kényszerből, hanem direkt hagyták úgy.
Japanika Budapest - Külső képJapanika Budapest - BelsőJapanika Budapest - BelsőJapanika Budapest - Étel/italJapanika Budapest - Étel/italJapanika Budapest - EgyébJapanika Budapest - EgyébJapanika Budapest - Mosdó
2016. október 23., kollégákkal járt itt
Igazán exkluzív helyszínen, a Bazilika előtti Szent István téren, a teraszról fullos panorámával a Bazilika felé nyílt meg a közelmúltban a Japanika, amely egy nemzetközi lánc első hazai képviselője. Korábban többféle bár, kávézó működött itt ilyen-olyan koncepciókkal, pl.
Japanika Budapest - Külső képJapanika Budapest - BelsőJapanika Budapest - EgyébJapanika Budapest - MosdóJapanika Budapest - EgyébJapanika Budapest - Étel/italJapanika Budapest - Étel/italJapanika Budapest - Étel/italJapanika Budapest - Étel/italJapanika Budapest - Étlap/itallapJapanika Budapest - Étlap/itallapJapanika Budapest - Étlap/itallapJapanika Budapest - BelsőJapanika Budapest - Külső képJapanika Budapest - Külső képJapanika Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. október 8.a párjával járt itt
Vegyesek az érzéseim a hellyel kapcsolatban. Az étterem igényes kialakítású, modern, a felszolgálók kedvesek, udvariasak. Kétféle sushit kértünk, mindkettő finom volt, de mikor a felszolgáló hölgy az asztalunkhoz ért vele, az egyik maki legurult a földre. Ezt nevetve nyugtázta.
Japanika Budapest - Étel/italJapanika Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. július 12.barátokkal járt itt
Úgy tűnik, hogy nem jó ómen a Szent István tér sarkán, a Bazilika tőszomszédságában éttermet nyitni, elég nagy a fluktuáció. Volt itt Negro, de ha nem tévedek, itt működött az Academia Italiana is, s voltak egyéb próbálkozások is az elmúlt 20 évben. De említhetem a szomszédságban a Laci! Pecsenyét!
Japanika Budapest - Külső képJapanika Budapest - Külső képJapanika Budapest - Külső képJapanika Budapest - Külső képJapanika Budapest - Étel/italJapanika Budapest - Étel/ital