Jedermann Budapest

Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal

Jedermann Budapest vélemények

2023. június 30. járt itt
A Jedermann a Ráday utcában Boráros tér/ Petőfi híd pesti hídláb felőli végén található a Goethe Német Intézet földszintjén. Este és hétvégén jóféle jazz club - már aki a jazz-t szeretni, én nem tartozom közéjük - , kis színpaddal az élő koncertek számára, nappal viszont egy korrekt ebédelő hely.
Jedermann Budapest - Étel/italJedermann Budapest - Külső képJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - Étel/italJedermann Budapest - Étel/italJedermann Budapest - Étel/italJedermann Budapest - EgyébJedermann Budapest - Étel/italJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - EgyébJedermann Budapest - EgyébJedermann Budapest - EgyébJedermann Budapest - Étlap/itallapJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - Külső képJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - Étlap/itallapJedermann Budapest - Étlap/itallapJedermann Budapest - Étlap/itallapJedermann Budapest - Étel/italJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - EgyébJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - Külső kép
2055
2022. június 17.barátokkal járt itt
Ma volt egy segélykoncert Ukrajnáért a Bakáts téren, ilyenkor jó emberek jönnek össze általában, a Jedermann meg egy jó hely, tehát jó emberek jó helye. Hazafelé össze is futottunk újra a jóemberekkel, a járdán söröztek a Jedermann előtt, azonnal csatlakoztam hozzájuk, hanyatt-homlok berohantam a pulthoz és könyörgősre fogtam, hogy ott isznak kint, én is innék, még egy kört mindenkinek!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 20.a párjával járt itt
Nagy várakozással jöttem, és a legkevésbé sem csalódtam. A Jedermann az egyik leghangulatosabb budapesti kávézó. Na, jó, ne óvatoskodjunk: a leghangulatosabb! Ugye, amikor belépünk valahova, az első, ami szembe ötlő, a berendezés, a dekoráció. Nos, hát ez igazán kedvemre való: artisztikus, jazzes.
2017. december 14., kollégákkal járt itt
A Ráday utcában, a Bakáts tér és a Boráros között félúton, a Goethe Intézet földszintjén található jazz-kávézó. 2010 óta működteti a hazánkban élő holland tulajdonos, aki maga is aktív jazzmuzsikus, harsonán játszik. A Jedermann minden nap nyitva tart, már reggel 8-tól egészen éjjel 1-ig.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 15.barátokkal járt itt
A Jederman café a Goethe nevét viselő német kulturális intézeten belül működik. Igen hangulatos hely s ami nem kis erény, színvonalas jazz szól, nem valami sekélyes, divatdiktátorok által kitalált mai borzalom. Van egy eléggé izgalmas étlapjuk, mely túlmutat a sörkorcsolyákon, déli menü kedvező áron és színvonalas sörválaszték.
Jedermann Budapest - Étlap/itallapJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - BelsőJedermann Budapest - Étel/italJedermann Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2014. január 13., kollégákkal járt itt
Rég tervezett baráti sörözést ejtettünk a Jederman Caféban meg, mely helyszín kiválasztása a "városhoz" (ez által közlekedéshez közel), felkapott negyedre esett. Középkategóriásnak látszó, hangulatos hely, mely ideális kis baráti társaság, avagy csupán kettesben való beszélgetéshez.