Jelen Bisztró Budapest

Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Jelen Bisztró Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. április 9.családjával járt itt
Egy délelőtti színházi előadás után választottuk ki ezt a helyet, mivel könnyen tudtuk megközelíteni. Az ételek ízletesek voltak és árban is elfogadhatóak. Az italok ára viszont elég borsos(üdítők, kávé). A kiszolgálás kissé vontatottan haladt,a desszertre sokat vártunk. Igyekeznem kellett, hogy a vidékre menő vonatot elérjem,másfél óráig ültünk a bisztróban.
2082
2017. október 5., kollégákkal járt itt
Lehet, hogy máskor jobb állapotban van a hely. Én kétszer jártam itt és mindkétszer csúcsra volt járatva. Ez egyrészről nem rossz hír, mert akkor sokan szeretik, másrészről egy idő után már megüli a hangulatot. Most pl. beözönlött egy adott időpontban egy széria közép- és idősebb korú angol férfi, egyenpólóban és már az ajtóban kórusban üvöltöttek.
2016. október 7.barátokkal járt itt
A Jelen bisztróban pár éve jártam a Vince alkalmával akkor ettünk is, izgalmas, korrekt erős négy pontos bisztrókonyhát visznek nemzetközi kitekintésű fogásokkal. A hely nem sokat változott azóta. Ezen fotók közül is válogatok párat. A minap beültünk egy italra, jómagam “pihenésképpen” teát (390) ittam, két társam Hoogarden sört (0, 25 pohár, 420) negyedik jóbarátunk pedig Fóti Zwickt (790).
Jelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - BelsőJelen Bisztró Budapest - Külső képJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - BelsőJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - BelsőJelen Bisztró Budapest - BelsőJelen Bisztró Budapest - Étel/ital
2015. március 26., kollégákkal járt itt
Évekkel ezelőtt jártam már itt, még a dohányzásellenes törvény bevezetése előtt egy szombat estén, amikor akkora füst volt, hogy szinte vágni lehetett, most viszont egy kellemes ebédet fogyasztottunk itt el. A hely az egykori Corvin áruház épületében található, de a Stáhly utca felől, hátulról nyílik a bejárata, hatalmas tágas csarnokszerű hely.
Jelen Bisztró Budapest - EgyébJelen Bisztró Budapest - BelsőJelen Bisztró Budapest - Külső képJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étel/italJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - BelsőJelen Bisztró Budapest - BelsőJelen Bisztró Budapest - BelsőJelen Bisztró Budapest - EgyébJelen Bisztró Budapest - Külső képJelen Bisztró Budapest - Külső képJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - Étlap/itallapJelen Bisztró Budapest - Külső képJelen Bisztró Budapest - Külső képJelen Bisztró Budapest - Külső kép