2,5

2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

JóAsszony - Shopmark Budapest vélemények

Kiváló 2021. szeptember 23.egyedül járt itt
Vásárlás közben jó volt megpihenni és finomat enni. Az első emeleten lévő étkezdéből jó kilátás nyilik a Határ út forgalmára, ezért még szórakoztató is. A májjal töltött csirkecomb nagyon finom volt a spenótos rizzsel és nagy adag volt. Elvitelre hortobágyi palacsintát vettem. Ide máskor is visszajövök.
JóAsszony - Shopmark Budapest - Egyéb
Gyenge 2019. június 23.egyedül járt itt
Szóval én is voltam már másik "családba" tartozó étteremben. Nagyon kellemes tapasztalatom volt ott. Itt meg pont az ellenkezője. Talán az is hozzájárulhat a kis adagok, magas árak összejöveteléhez, hogy a ShopMark magas bérleti árat követel meg a vállalkozóktól, de azt hiszem, hogy akkor inkább el kellene menni máshova!
Szörnyű 2018. március 20.családjával járt itt
Múlt héten jártunk az Europark-ban (Shopmark) lévő Jóasszonyban. Ketten próbáltuk az éhségünket csillapítani. Kettőnknek a következőket vásároltuk meg: 1 adag Sertéspörkölt; 1 adag Joghurtos csirkecomb; 1 adag Nokedli; 1 adag Tepsis burgonya; 1 adag Paradicsom sali; 1 adag Tejfölös uborka sali (Ezt ők Tzatziki-nek hívták) és 1 üveg 0,5 l.
Átlagos 2016. december 4.gyerekekkel járt itt
Régebben gyakrabban jártam munkaügyben az Europarkba. Az itt dolgozó kollégáim mindig óva intettek a Jóasszonytól, de összességében az Europark minden vendéglátóhelyéről elég negatív véleménnyel voltak (élen a Jóasszony és a mellette lévő kínai), így aki nem otthoni kosztot hozott magával, az a buszmegállóknál lévő retró hamburgeres büfébe járt ki.
Gyenge 2016. május 16.családjával járt itt
Az idő hiánya miatt tévedtünk be ide mert éhesek voltunk ám, de többet ilyet nem teszünk mert elkerüljük ezt a helyet messzire ám! Moldovát idézve háromszor jártunk itt:
1. először! 2. utoljára! 3. soha többé! Átlagos mikrózott ételek, a rizs az összeállva! Ja és szerintem a minőséghez képest nagyon drága!
Átlagos 2016. május 4.a párjával járt itt
Gyakran vásárolok az Europarkban, de nem ebédidőben. Ilyenkor a Jóasszony előtt is elmegyek. Menet közben mindig vetettem egy pillantást az ételekre, de még sosem ettem ott semmit. Talán nem is mertem volna, ha elolvasom az Ittjártam értékeléseit, de ezek elég régi bejegyzések. Szerencsére azóta változott a helyzet.
Szörnyű 2015. szeptember 12.egyedül járt itt
Egyszer jártam itt ettem egy szelet pizzát hát nem tudom mit mondjak rà ez nem pizza ez egy vastag tészta némi paradicsom szósszal és egy kevés sajttal amire rádobálták a feltéteket drága is volt. Röviden:Fujj
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 77 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. május 14.egyedül járt itt
Eddig háromszor próbálkoztam az Europarkban található JóAsszony Gyorsétteremmel, de nem is értem miért jutottam el háromig. . . Első alkalommal még csak az borzasztott el, hogy az ételek hihetetlenül íztelenek voltak, de egy kupac só ehetővé tette nagy nehezen.
JóAsszony - Shopmark Budapest - Étel/ital