Joe Bácsi Étterem Budapest

Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Joe Bácsi Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Vasárnap este mentünk az étterembe vacsorázni. Pestimre egyébként nem túl szép központjában van, saját parkolóval , szépen diszített terasszal, kerttel rendelkezik. A kiszolgálás gyors, udvarias, az étel felszolgálása után pár falat elfogyasztása után is megkérdezik már, hogy ízlik-e az étel, nemcsak a végén.
Szörnyű 2021. június 27.családjával járt itt
régebben többször jártunk itt, finom,jól elkészített ételekre emlékszem. 2021 . 06. 27. -én 3 adag ételt rendeltem, amik a képen jól néztek ki, de a valóságban szörnyűek voltak. 1. Carbonara spagetti. anyósom kérte, gondoltaazt nem tudják annyira elb. . . elrontani. a Joe bácsinak sikerült.
Szörnyű 2018. március 25.barátokkal járt itt
Az étel kiváló, a felszolgálás pocsék. Foglaltunk időpontot, a hely megterítve várt. A pincérünk kb. 15percig ránk sem nézett, pedig ott rohangált mellettünk. Mikor nagy kegyesen odavonult az asztalhoz, mondtam neki, hogy nagyon szomjas vagyok, hozza gyorsan az innivalót, már akkor tett valami pimasz megjegyzést.
Gyenge 2017. március 15.gyerekekkel járt itt
Előzményként annyit, hogy rengeteg pizzát rendeltem tőlük és kivétel nélkül mind rendben volt. 2017. 03. 15-én feleségemmel és gyermekemmel, 13 órára foglalt időpontra érkeztünk. Házassági évfordulónkat szerettük volna megünnepelni egy ebéddel. Nagyságrendileg 5 percen belül az asztalnál ültünk. Étlapkiosztás, italrendelés felvétel.
2016. január 31. járt itt
Telefonos asztalfoglalást követően érkeztünk, és udvariasan vártak, az asztalnál már ott volt a teríték, étlap is. A kiszolgálás végig fiatalos, gyors, tisztelettudó volt. Mivel az interneten csak a házhoz szállításos étlapot találtuk meg - más étlapot azóta sem találok - otthon abból készültünk fel, de ez nem azonos a helyben felszolgált ételekkel.
2014. május 11.családjával járt itt
A hely közelsége miatt látogattuk meg először az éttermet. Ekkor megtapasztalhattuk a személyzet kedvességét, az előzékeny kiszolgálást és a kellemes környezetet, ami fogadott bennünket. A választék igazán széles körű, az ételek különlegesek és finomak.
Szörnyű 2024. április 14.családjával járt itt
Katasztrofális estét töltöttünk a Joe bácsiban a kisebbik fiam születésnapját ünnepelve. A négy főből háromnak kihozták a főételt, majd a pincér Rám nézve csodálkozva kérdezte: ' Maga mit is rendelt? ' Kiderült , hogy elfelejtették a rendelésem de megígérték, hogy gyorsan pótolják.
2024. február 16.egyedül járt itt
2024. 02. 14-én rossz tapasztalat alapján szörnyű véleményt írtam. Másnap az étterem vezetője telefonon felkeresett és felajánlotta, hogy korrigálják a hibát és részemre egy vacsorát biztosítanak a nekem megfelelő időpontban. Többször is elnézést kért. Nagyon korrektnek tartom ezt és szeretném ezt tudatni mindenkivel aki olvassa.
2018. június 30.gyerekekkel járt itt
Több alakalommal jártunk már az étteremben, ott mindig nagyon jókat ettünk és ittunk. A helyben fogyasztott ételekkel sose volt probléma a pincérek rendkívül jó fejek és segítőkészek és mindent megtesznek a vendégért. Házhoz szállítás alkalmával sajnos már többször is csalódnunk kellett az étel minőségében.
Szörnyű 2016. április 19.egyedül járt itt
Én azok közé tartozom aki elégedetlen voltam! Szóval 2016. 04. 17-én 13,45 bementem a Bp egységébe,jóformán kettőt léptem mikor letámadott egy felszolgáló és kérdezett én válaszoltam,hogy valami gyorsan elkészíthető ételt szeretnék kérni 2 főre és csomagolva elvitelre.