Joe Bácsi Étterem Budapest

Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Joe Bácsi Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 29. járt itt
Pestszentimre központjában található ez az étterem, amely a környékbeli lakosok körében évtizedek óta nagy népszerűségnek örvend. Én is egy errefelé lakó egykori kollégámtól hallottam róla, ők a cimborájával törzsvendégek voltak, és hatalmas étel adagokat voltak képesek itt elpusztítani. Mi is jártunk itt akkoriban céges karácsonyi vacsorán.
Joe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - MosdóJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - EgyébJoe Bácsi Étterem Budapest - Étlap/itallapJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - Étlap/itallapJoe Bácsi Étterem Budapest - Étlap/itallapJoe Bácsi Étterem Budapest - Étlap/itallapJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2021. március 22.egyedül járt itt
Évek óta a vendégük vagyok. Még szinte sosem hibáztak. Ha volt is hiba azt gyorsan kompenzálták. A kiszolgálás átlagos vannak kedvesek és vannak barátságtalanok is. Az ízek magukért beszélnek. Csodálatosan finom és nagy pizza. Kiváló ételek. És baráti árak. Nagyon nagy kedvenc és mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2021. február 21., üzleti partnerrel járt itt
Nagyon ízletes ételeket rendeltünk,sokadszorra. Klassz az új aplikáció ,sokkal kényelmesebb ezen keresztül rendelni. Le is töltöttem. Nagyon jók a kétszmélyes tálak házhoz szállítva. Minden körülmények között ajánlom. Remélem hamarosan személyesen is elfogyaszthatjuk ezeket a nagyszerű étkeket és akkor ihatok mellé egy házi málna szörpöt és egy Joe Bácsi csoki felfújtat is ehetek.
Kiváló 2018. június 4.a párjával járt itt
A párom szeretett volna nekem örömet okozni egy meglepetés vacsorával - ami 100%-ban sikerült is. :)
Már belépéskor nagyon megfogott a hely, a kerthelyiség szépen díszített, egyedien dekorált terasszal várt minket. A kiszolgálás nagyon gyors és udvarias volt, a személyzet nagyon segítőkész.
Kiváló 2016. július 7.barátokkal járt itt
Minden pizza rendelésnél tökéletes pizzát kaptunk. Ha az étterembe megyünk, ott is minden rendben van. Az adagok óriásiák, a húsok isteniek. Volt olyan, hogy a megmaradt vacsoránkat otthon még kétszerre ettük meg, mert akkora volt.
Mi nagyon sokat járunk ide.
Pizzát csak innen rendelünk.
A nagy kedvencünk a mustáros sok sajtos pizza és a hagymalevesük. Ilyen finom hagymalevest még nem ettünk sehol máshol.
Bárkinek ajánlom! ! !
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Kedves párommal idén a húsvétot megelőző 40 napban böjtöt tartottunk. Böjtünk abból állt, hogy nem fogyasztottunk húst, illetve semmilyen édességet. A zöldségek, sajtok, tésztafélék mellett a hal volt az egyetlen étel amit magunkhoz vettünk.
Kiváló 2015. augusztus 17.családjával járt itt
A hely jó az árak egész barátságosak az étel mennyei és jó nagy többször is rendeltünk innen és mindig kaptam egy doboz kolát szoval összesitve Kedvesek,Gyorsak és az étel is mennyei és hatalmas adag
Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Vasárnap este mentünk az étterembe vacsorázni. Pestimre egyébként nem túl szép központjában van, saját parkolóval , szépen diszített terasszal, kerttel rendelkezik. A kiszolgálás gyors, udvarias, az étel felszolgálása után pár falat elfogyasztása után is megkérdezik már, hogy ízlik-e az étel, nemcsak a végén.
Kiváló 2014. november 17.a párjával járt itt
Szinte minden nap elmegyek az étterem mellett.
A blogokat olvasva szántuk rá magunkat, hogy személyesen is meggyőződünk a hely sajátosságairól. A kerthelyiség már zárva volt, a libanapok alkalmából nagyon kiváló ételek közül lehetett választani, a deszert is igazán kitünő volt, amit a pincér ajánlott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Ezt az éttermet már innen néztem ki, házassági évfordulóra kerestem egy jó helyet. Sikerült. Valóban remek hely. Ugyan a fő út mellett helyezkedik el, de van privát parkoló, kellemes terasz helyiség, gyerekeknek játszósarok. Bent is hangulatos az összkép, ráadásul annak ellenére, hogy elég meleg volt kint, a klíma kellemesre volt beállítva.