Kemencés Pizza - 16 Budapest

Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Kemencés Pizza - 16 Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2021. október 10.családjával járt itt
Régebben is ettünk itt pizzát,de most csalódtunk. A pizzának volt egy kis mellékíze, alig volt rajta sajt,az sem volt átsütve. Külön sütöttük még,hogy ehető legyen. Nem volt olcsó sem.
Egyetlen pozitívum,hogy időre elkészült, ahogy kértük.
Nem ajánlom.
2019. október 18.egyedül járt itt
Több mértékadó gasztroblog és kalauz is a legjobb pizzériák között tartja számon a Kemencést, akik a 15. kerületből robbantak be a köztudatba. A 2. belvárosi étteremnyitásuk nem jött be, viszont a 16. kerületi - szintén erősen külvárosi helyszín - hasonlóképpen beütött.
Kemencés Pizza - 16 Budapest - Külső képKemencés Pizza - 16 Budapest - BelsőKemencés Pizza - 16 Budapest - BelsőKemencés Pizza - 16 Budapest - Étel/italKemencés Pizza - 16 Budapest - Étel/italKemencés Pizza - 16 Budapest - Étel/italKemencés Pizza - 16 Budapest - BelsőKemencés Pizza - 16 Budapest - BelsőKemencés Pizza - 16 Budapest - Étlap/itallapKemencés Pizza - 16 Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 28.a párjával járt itt
Nem ismertem a helyet, nem mozgok a környéken. Egy barátom ajánlotta és volt annyi időnk, hogy a párommal kipróbáljuk. Amikor beléptünk, alig volt vendég. Volt néhány hely a pultnál, rendelés után le tudtunk ülni. A bárszék kényelmetlen és túl könnyű, emiatt billeg. Utánunk érkeztek néhányan, a helyek gyorsan elfogytak.
Kiváló 2018. március 20.a párjával járt itt
Kemencésék a XV. kerületi pizzázójuk hatalmas sikere [moderálva - a szerk. ] után először valahol a Belvárosban nyitottak új egységet, de azt valamiért pár hónap után bezárták. Ezután, tavaly ősszel nyílt meg a XVI. kerületi Centenáriumi Lakótelep tőszomszédságában, de már a kertvárosi részen az új boltjuk.