KNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest

4,8
étterem, steak house, bár
KNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest
KNRDY - American Steakhouse & Bar BudapestKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.18-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Margaréta Balatonfüred - Napi ár félpanzióval
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

KNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest vélemények

Kiváló 2018. augusztus 30.egyedül járt itt
5. kerület, Banknegyed, Október 6. utca, egymás után ilyen-olyan vendéglátó egységek. Ezek közül színvonalát tekintve a KNRDY, avagy Konrády kiemelkedő gasztro-élményt nyújt. A fő specialitás a steak, több féle is: 50 napos érlelt USDA prime, Omaha black angus, ausztrál wagyu, japán wagyu - nemzetközi csúcsminőség aranyárban, de a többi fogás is kóstolásra érdemes.
KNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Külső képKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étlap/itallapKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étlap/itallapKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - BelsőKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - BelsőKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - BelsőKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - MosdóKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - MosdóKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - BelsőKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - BelsőKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étlap/itallapKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étlap/itallapKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - EgyébKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Külső képKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - BelsőKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - BelsőKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - EgyébKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étlap/itallapKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - EgyébKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Külső képKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Külső képKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. április 13.a párjával járt itt
Kndry
A KNRDY is azon azon fine dining éttermek közé tartozik, melyek délben kitűnő ár/érték arányú ebédet kínálnak, amit bárki megengedhet magának. (Néhány további példa: Monk’s bistro, Csalogány26, Kollázs, de a sor szerencsére elég hosszú. )
A KNRDY-ban két fogás 2500 forint, három 2900, négy pedig 3800.
KNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - BelsőKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Külső képKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étlap/itallap
2014. február 10.gyerekekkel járt itt
Vasárnap este jártam itt a fiammal. Nem foglaltunk asztalt előre,de szerencsére volt szabad asztaluk. Az étterem hangulata kíváló,mintha New York-ban lennénk. Kellemes zene, nyugodság. Super! Én Billioner hamburgert rendeltem (11. 900. -ft),libamájjal a tetején,isteni zsemlében. Igazán jó volt. Fiam mediun rare (450g) Omaha NY strip-et kért(12.
KNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/italKNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. november 12.a párjával járt itt
2013. 11. 3. -án jártunk ebben a Steak étteremben
nagy várakozás előzte meg ott jártunkat mert ilyen étterembe nem sűrűn megy a hozzám hasonló ember fia. előzetes bejelentkezés alapján érkeztünk mégsem tudtak rólunk de egy telefon után minden rendben volt
ez azért kicsit meglepett bennünket. .
KNRDY - American Steakhouse & Bar Budapest - Belső