Korhely Faloda & Daloda Budapest

Fodor Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Fodor Hotel Gyula

Korhely Faloda & Daloda Budapest vélemények

Kiváló 2022. július 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom volt minden, rendes emberes adagot kaptunk.
Külön köszönet Rolandnak a pincérünknek az ajánlásokért és a finom barackpálinkáért. Nem mellesleg nagyon jófej is volt mindenkivel.
Ha tehetjük visszatérünk!
2018. április 25.egyedül járt itt
A Liszt Ferenc tér mindkét oldalán kiülős teraszos éttermek sorakoznak, egymásba érve. Vannak újabb helyek is időről időre, de több régi "szereplő" is működik itt, ez utóbbiak közé tartozik a Korhely Faloda is. Az ebédmenüjük régebben a legjobbak közé tartozott ár-érték arányban, mostanra azonban vannak az övéknél lényegesen - több száz Ft-tal - kedvezőbb ajánlatok is.
Korhely Faloda & Daloda Budapest - Külső képKorhely Faloda & Daloda Budapest - BelsőKorhely Faloda & Daloda Budapest - Étel/italKorhely Faloda & Daloda Budapest - Étel/italKorhely Faloda & Daloda Budapest - Étlap/itallapKorhely Faloda & Daloda Budapest - BelsőKorhely Faloda & Daloda Budapest - BelsőKorhely Faloda & Daloda Budapest - BelsőKorhely Faloda & Daloda Budapest - EgyébKorhely Faloda & Daloda Budapest - MosdóKorhely Faloda & Daloda Budapest - BelsőKorhely Faloda & Daloda Budapest - BelsőKorhely Faloda & Daloda Budapest - Külső képKorhely Faloda & Daloda Budapest - Külső képKorhely Faloda & Daloda Budapest - Külső képKorhely Faloda & Daloda Budapest - Külső képKorhely Faloda & Daloda Budapest - Külső képKorhely Faloda & Daloda Budapest - Étlap/itallapKorhely Faloda & Daloda Budapest - Külső képKorhely Faloda & Daloda Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. november 5.a párjával járt itt
Cégtársammal / férjemmel/ ebédeltünk itt cégünk 2 éves fordulóját megünnepelni. Jó volt igazi fazékból enni ,vidéki ízeket kóstolni. Kiszolgálás rendkívüli volt ,ételek finomak . Tiszta kockás terítő szülő falumat juttatták eszembe. A kiszolgáló személyzet elegánsan ,szolidan vannak felöltözve.
Kiváló 2017. augusztus 26.a párjával járt itt
Kedveljük a 3 fiú reggeli műsorát, így nem volt kérdés, hogy kipróbáljuk egyikük éttermét. Asztalt foglaltunk, de jól tettük, mert a terasz asztalai hamar beteltek. Előételnek tatárt ettünk, nagyon finom volt a fűszerezése és nem sajnálták a pirítóst és a zöldségeket, vajat sem (ami elsőre úgy nézett ki mint a reszelt sajt).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. február 2., kollégákkal járt itt
Kollégákkal való vacsorára választottuk ezt a helyet, mert volt köztünk külföldi személy is, aki mindenképpen magyaros ételre vágyott. Furcsa volt, hogy a mínusz 5 fokban, szakadó havas esőben az étterem előtt állt egy leányzó aki beinvitálni hivatott a járókelőket. . . Az étterem megjelenése barátságos és kulturált, nekem abszolút tetszett.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Szuper ínycsiklandó étel, mindent elsöprő snapsz desszert, A kiszolgálás humoros és végtelenül toleráns a vendéggel szemben. Ráadásul nagyon udvarias és körül tekintően szervíroznak mindent. Mindezt a szerény elegancia és tisztaság kíséri! ! Az egész éttermet körül lengi egy fajta kiegyensúlyozott légkör.
Szívem szerint beköltöznék! ! ( A konyhába mert mindenbe bele nyalnék)
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
2016 áprilisában jártam ott párommal, az öcsémmel és a párjával. Kedvencünk lett a sertésszűz és nekem személy szerint a máktorta :) Nagyon finomak és különlegesek az ételek, amellett, hogy hagyományos konyhának tekinthető. A kiszolgálás kedves volt, és a teltház ellenére gyors volt a kiszolgálás. Mi még biztos visszatérünk.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. május 4., kollégákkal járt itt
Az új munkahelyemen eltöltött első munkanapomon hívott meg az egyik kollégám munkahelyi ebédre, melynek során mindketten menüt ettünkaz ala carte ételekről nem tudok nyilatkozni, csak menüről. Én levest, és főételt, ő pedig leves, főételt és desszertet.
Kiváló 2016. április 5.gyerekekkel járt itt
2014. júniusában tértünk be először az étterembe, 2 kamasz, mindig éhes fiúval. A felszolgálók azonnal jöttek, segítettek a választásban, mindenkinek találtak kedvére való ételt. Azóta párommal többször is bementünk, ettünk menüt is, ami ugyanazt a színvonalat képviselte, mint az étlapon szereplő egyéb ételek.
Kiváló 2016. március 16.családjával járt itt
Tiszta,rendezett,gyors kiszolgálás. Nagyon hangulatos kis hely. Máskor-is igény vasszük.