jog200

jog200 adatlapja

Regisztráció2017.08.16
Utoljára itt2017.09.23

Átlagos 2017. augusztus 16.családjával járt itt
Nem először jártunk itt a családdal, hiszen a helyszín csodálatos környezetben található. Korábbi emlékeink alapján az ételek minősége jónak mondható volt. Ezúttal is úgy gondoltuk, hogy minden rendben lesz. Nem így történt. Odaérkezésünkkor jelezte a személyzet, hogy kb. 20 percet várni kéne az asztalra, mert nincs szabad helyük.
Gyenge 2017. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Az étterem teraszán foglaltunk helyet, mert kellemes idő volt. A felszolgáló kedves volt, a felszolgált üdítőt sikerült ránk öntenie. Semmi probléma, megy minden tovább. Rendelést felvette, vártuk az ételeket. Eközben meglepett egy méh csapat minket a teraszon, így beültünk a belső helyiségbe.
Kiváló 2017. augusztus 16., kollégákkal járt itt
A nyár folyamán több alkalommal volt módom itt ebédelni és sosem csalódtam. Nem mindig volt időnk arra, hogy az a-la-carte ételeket válasszunk, ezért volt úgy, hogy a napi menüt választottuk, de az is teljesen rendben volt. . . Az ételek minősége kifogástalan, a kiszolgálás pedig professzionális. Hangulatos étterem, szívesen ajánlom mindenkinek!