Madal Cafe - Ferenciek tere Budapest
1053 Budapest, Ferenciek tere 3.

Madal Cafe - Ferenciek tere Budapest a térképen

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Este a Katona József Színház Kamrájában voltunk, volt még néhány perc és azt gondoltam, hogy bekapok valamit, meg a biztonság kedvéért egy kávét is megiszom, hogy ne lankadjon a figyelmem a benti levegőtlenségben. Így aztán kirohantam és 10 méter után ide tértem be, pont alkalmas volt a hely a terv megvalósítására.
Balatonberény

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
A honlapon olvasott pozitív véleményekre tekintettel próbáltuk ki a kávézót, amely előtt már számtalanszor elsétáltunk. Szép helyen, a Ferenciek tere közepén fekszik, modern minimalista stílusú, de azért hangulatos a berendezése. A kiszolgálás informatív és kedves, kávézótól több nemigen várható. A kávé és csokoládé finom volt, pár sütemény is kapható, a sajttorta kinézete a legbiztatóbb.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kávék finomak és szakszerűen készítik el őket. Inni csak a mostanában divatos Juice leveket és 800 forintos üdítőt lehet. Utóbbiak egyébként tele vannak mindenféle tartósítóval és cukorral,mint az átlag üdítők. Itt el is érkeztünk a hely gyenge pontjához, az árakhoz.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Madal másik üzletében a Jászai Mari térnél már többször jártam, a Ferenciek terén lévő egységükre azonban csak pár hete lettem figyelmes, azután nem is késett sokat a kipróbálás. Mivel már reggel 7. 30-kor nyitnak, még a munkakezdés előtt be lehet ugrani hozzájuk egy tökéletes kávéért, hogy a napunk ennyivel is jobban kezdődjön.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Lassan a kávé terén is kialakul az értő közönség, a toplisták, a megbízható források. Ezek közül alighanem mindegyik értékelés a Madalról pozitív, a Hollán Ernő utcai kis kávézó ott végez a TOP10-ben minden esetben. A Madal munkaközössége megnyitotta második egységét a Ferenciek terén.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 24.117,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés ajándékkal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2021.12.28.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.599,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 20.644,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Budapesten és környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Szépia Bio & Art Hotel Budapest
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)

Madal Cafe - Ferenciek tere BudapestX