Makk 7 Vendéglő Budapest

Aura Hotel Balatonfüred

Makk 7 Vendéglő Budapest vélemények

2055
2022. június 15.egyedül járt itt
Egy négyes tőlem is jogos. Kellemes budai környéken, kiülős terasszal, benti árnyasabbal vár mindenkit, ma, ahogy elnéztem, inkább nyugdíjasok járnak ide a környékről, hétköznap ebédelni. Következésképpen nem drága a hely. Én inkább beültem, egyedül voltam ezzel.
Makk 7 Vendéglő Budapest - Külső képMakk 7 Vendéglő Budapest - Étlap/itallapMakk 7 Vendéglő Budapest - EgyébMakk 7 Vendéglő Budapest - BelsőMakk 7 Vendéglő Budapest - Étel/italMakk 7 Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. december 21.családjával járt itt
Másodszor jártunk ebben a kisvendéglőben. Tiszta, egyszerű, megbízható. Házias ételek, van specialitás is, pl. a rántott borjúláb. Gyors és udvarias kiszolgálás, "emberi" árak, eléggé nagy választék. Aki nem kívánja a flancot vagy a csinnadrattát, annak jó szívvel ajánlható. Célszerű előre telefonon asztalt foglalni, mert telt ház szokott lenni.
2014. május 19., kollégákkal járt itt
A MAKK 7-es régi vendéglő, még az átkosból. Rengeteg törzsvendéggel, semmi firlefranc, jó magyar ételek, elérhető áron, jó kiszolgálással. Pirított máj, Újházi, marosmenti csirke, cigánypecsenye és társai. Kis terasz is van. Azt hozza, amit várnak tőle. Többször ettem már itt és sohasem okozzott csalódást.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. július 31.családjával járt itt
Évtizedekkel ezelőtt jártam itt. A személyzeten kívül nem változott semmi: egyszerűen, de jól főznek; becsületesen kiszolgálnak; mindent adnak amiük van, ha kéred; azt számolják amit fogyasztottál. Kis családi "bulit" rendeztünk most, nosztalgiából is. A kis különtermet vettük igénybe, ezért a jó hangulat jórészt a mi érdemünk, de a kiszolgálás sem tett semmit ellene (s ez bizony érdem!
Makk 7 Vendéglő Budapest a térképen
1124 BudapestKiss János altábornagy u. 59.
• vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • kisállat bevihető
magyar