Megyeri Csárda Budapest
1044 Budapest, Váci út 106.

Megyeri Csárda Budapest a térképen

Megyeri Csárda Budapest értékelése:

csárda, étterem
magyar, nemzetközi
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, élő zene, táncos hely
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Megyeri Csárda Budapest képei

Megyeri Csárda Budapest vélemények

Cegléd
Kôszeg
Gyöngyös

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A 4. kerület jobb hagyományos éttermei között tartják számon a Megyeri Csárdát évek-évtizedek óta, amely Újpest külső, északi határában található, közvetlenül a külső Váci út mellett. Mesebeli hangulatú faluszéli csárda épület, kéménnyel, hófehérre vakolt falakkal. Az épület mellett parkolóhelyek, mivel nincs lebetonozva, eléggé sárban dagonyázós volt a kiszállás az autóból.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24.
Kamaszkori élményeim alapján egy színházlátogatást követően vacsoráztunk párommal a csárdában. Sem az asztalfoglalással, sem a kiszolgálással, minőséggel nem volt problémánk. Ízletes ételek kerültek felszolgálásra megfelelő időn belül. A hely ízlésesen berendezett, színvonalas. Az ár/érték arány kiváló. Ha ismét Újpesten járok, visszatérek.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Nem először és nem utoljára jártunk az Étterembe. Nagyon kedvesek a Felszolgálók, és nagyon ízletesek az ételek,gyors a kiszolgálás. Születésnapot ünnepeltünk a Családommal,ami nagyon jól sikerült. Köszönet az Étterem Dolgozóinak. Remélem mihamarabb ismét el látogatunk Önökhöz. Ismerőseimnek nyugodt szívvel fogom ajánlani az Éttermet,mivel mindennel elégedettek voltunk.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 2.
Az étteremben a férjemmel jártunk 2014. december 30-án, mely egy erős középkategóriás vendéglátóhelynek bizonyult, barátságos kockás abroszos enteriőrrel, gyors kiszolgálással és ízletes, nagy adag ételekkel. Az ételek, valamint a díszítésükre szolgáló zöldségek ízletesek voltak, mely valószínűleg a szakács tehetségét dícséri, azonban a savanyúságokról, salátákról nem volt elmondható ugyanez.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén a "Torkos csütörtök" kapcsán jártunk a Megyeri Csárdában Újpesten. Nagyon gyorsan kaptunk asztalt. Az ételek nagyon ízletesek voltak, mindenki megtalálta a számítását.
Csupán egy pici negatívum, hogy az étlap lehetne választékosabb, így szerintem nemcsak évente egyszer-kétszer térnének be a vendégek.
Marcsi

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.528,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.20.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 8.388 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2020.12.17.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Megyeri Csárda BudapestX