Megyeri Csárda Budapest
1044 Budapest, Váci út 106.

Megyeri Csárda Budapest a térképen

Megyeri Csárda Budapest értékelése:

csárda, étterem
magyar, nemzetközi
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, élő zene, táncos hely
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Megyeri Csárda Budapest képei

Megyeri Csárda Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A 4. kerület jobb hagyományos éttermei között tartják számon a Megyeri Csárdát évek-évtizedek óta, amely Újpest külső, északi határában található, közvetlenül a külső Váci út mellett. Mesebeli hangulatú faluszéli csárda épület, kéménnyel, hófehérre vakolt falakkal. Az épület mellett parkolóhelyek, mivel nincs lebetonozva, eléggé sárban dagonyázós volt a kiszállás az autóból.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24.
Kamaszkori élményeim alapján egy színházlátogatást követően vacsoráztunk párommal a csárdában. Sem az asztalfoglalással, sem a kiszolgálással, minőséggel nem volt problémánk. Ízletes ételek kerültek felszolgálásra megfelelő időn belül. A hely ízlésesen berendezett, színvonalas. Az ár/érték arány kiváló. Ha ismét Újpesten járok, visszatérek.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 6.
Nem először és nem utoljára jártunk az Étterembe. Nagyon kedvesek a Felszolgálók, és nagyon ízletesek az ételek,gyors a kiszolgálás. Születésnapot ünnepeltünk a Családommal,ami nagyon jól sikerült. Köszönet az Étterem Dolgozóinak. Remélem mihamarabb ismét el látogatunk Önökhöz. Ismerőseimnek nyugodt szívvel fogom ajánlani az Éttermet,mivel mindennel elégedettek voltunk.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 2.
Az étteremben a férjemmel jártunk 2014. december 30-án, mely egy erős középkategóriás vendéglátóhelynek bizonyult, barátságos kockás abroszos enteriőrrel, gyors kiszolgálással és ízletes, nagy adag ételekkel. Az ételek, valamint a díszítésükre szolgáló zöldségek ízletesek voltak, mely valószínűleg a szakács tehetségét dícséri, azonban a savanyúságokról, salátákról nem volt elmondható ugyanez.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén a "Torkos csütörtök" kapcsán jártunk a Megyeri Csárdában Újpesten. Nagyon gyorsan kaptunk asztalt. Az ételek nagyon ízletesek voltak, mindenki megtalálta a számítását.
Csupán egy pici negatívum, hogy az étlap lehetne választékosabb, így szerintem nemcsak évente egyszer-kétszer térnének be a vendégek.
Marcsi

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.24. - 2020.12.20.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.24. - 2020.12.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 13.752,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.24. - 2020.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Megyeri Csárda BudapestX