Mevlana Kebab - Arena Mall Budapest - Vendégvélemények összefoglalója
A Mevlana Kebab - Aréna Plaza területén található étterem, amely gyorséttermi jelleggel kínál gyros-tálakat és kebabokat. A kínálat változatos, a gyrosos és kebabos ételek mellett desszert is megtalálható, így többféle étkezési igény ki lehet elégíteni. Az ételek fő jellemzője a friss alapanyagokból készült ízletes ízesítés, amelyet a bőséges fűszerezés is tükröz. A desszertek között gyakran kiemelik a baklavát, és a desszertek széles választéka pozitív benyomást kelt.
Tovább olvasom >>
A kiszolgálás udvarias és segítőkész, a pultosok mosolygós hozzáállása hozzájárul a kellemes atmoszférához. A helyiség barátságos, családbarát hangulatú, amely ideálissá teszi a gyors ebédet vagy vacsorát az Aréna Plaza közelében. Több látogató kiemeli, hogy a személyzet gyors és hatékony a mozgalmas időszakokban is. A pultnál dolgozók figyelme és az ajánlások hozzájárulnak a pozitív élményhez; a személyre szabott tippek gyakoriak. A gyros tálak íze finom, a hús kívánatos, a friss saláták és a köretek harmonikusak a tálakban. Az étterem hangulata és a gyors kiszolgálás miatt kedvelt célpont lehet a látogatók számára az Aréna Plaza környékén. Összegzésként a Mevlana Kebab - Aréna Plaza megbízható választás a gyors, ízletes ételek és a barátságos kiszolgálás kedvelőinek.
Nemrég jártam ebben a kifőzdében, Nagyon kis adag ételeket adnak, iszonyú drágán. A sültkumpli szaraz ehetetlen, ízetlen, a kenyér száráz. Párom beteg lett az ott evet ételtől, nyilván nem volt friss. Az eladó viszont kedves és közvetlen volt, ezert nem tettem szóvá az ételek minöségét. Kerülendő.
Szombat délelőtt voltam nem kaptam BLOKKOT Szörnyű volt a kiszolgálás. senki nem kérdezett meg mit szeretnék, a pultban álló nő a fiúkra kiabált mocskos CSÚNYA beszéddel nem velem foglalkozott hanem a gyrosos fiúkkal KB 10 percig senki nem kérdezte meg tőlem mit szeretnék. .
Borzasztóak ezek a hölgyek aki teheti messziről kerülje a helyet botrány a kiszolgálás blokkot nem adnak a pénztárnál. Köszönöm h ennyire figyelnek a vendégre soha többet megegyszer oda nem megyek
Itt jártram a délelöti órákban!Nagyon kedves,és nagyon finom gyrostálat,és csirkepitát etünk.A pita házi készitésü frissen sülve fogyaszthatók.A csirketál ízletesen a hús füszerezése remek.Nagyon kedves kis csapat fogadott minket.köszönjük az élményt,másnak is ajánlani fogom a helyet
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nagyon jo ,minden nagyon kivalo: az etel finom es kiszolgalo kedves, a desszert nagyon jo krpli sos a gyros finom es csipos, minden friss es jol fuszetezett es finom
Itt járttam délelőtti órákba az arénaplaza mevlanába pultosok kedvesek giszolgálás tetszett.viszont a gyrosos magát vakarta utánna ugy csinálta a dürümömet inkább nemkérttem.borzaszto élmény volt ,és neeem ért semmit magyarul és durva.miatta többet nem jövök
Ma este a mevlana kebabban vacsoraztam. Nagyon finom volt az étel...egy magas lany volt a pultos aki nagyon kedves és mosolygós volt ..figyelembe ajánlotta a tejberizst ami nagyon ízlett.. tetszett hogy végig mosolygott biztos hogy máskor is visszatérek
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nem rég járttam az aréna plaza mevlana étterembe.Remek hangulat,kedves kiszolgálás,és nagyon finom ételeket fogyasztottunk.Máskoris szívesen jövünk ha Budapestre látogatunk.Ajánlom bátran a helyet másoknakis.
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nem rég a családdal voltunk az Aréna plázában és megálltunk enni a Mevlana Kebabos-nál. Nagyon kellemes kis hely, a kiszolgálás rendkívül jó volt, a magas fekete hajú hölgy aranyos volt és talpraesett, segített a választásban. Az étel választék nagyon gazdag volt és nagyon finomak is. Kellemeset csalódtunk a helyben, jó hangulatú volt.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.