Náncsi Néni Vendéglője Budapest

Danubius Hotel Marina Balatonfüred
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Napi ár
Napi ár
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?

Náncsi Néni Vendéglője Budapest vélemények

Szörnyű 2021. december 25.a párjával járt itt
Kedves Mindenki ! Életem legnagyobb csalódása volt , amikor megrendeltem 2 adag töltött káposztát , és egy adag Tunkedlit közel 12. 000 Ft összegben ! A töltött káposzta kifejezetten rossz ízű , enyhén kesernyés . Ezenkívül a töltelék íztelen , 70-30 százalék arányban volt a rizs meg a darálthús !
Szörnyű 2013. november 6., üzleti partnerrel járt itt
10 éve jártam erre a helyre, kedveltem a családias légkört. Ma este számomra fontos üzleti partnereket vittem, akikkel kellemesen vacsoraztunk és bort ittunk. Az étterem 10 óra körül kiürült, amikor a pincérek elkezdték felrakni az asztalokat és leszedni az asztalokat, ami még rendben lenne.
Gyenge 2015. április 17.gyerekekkel járt itt
18 eve elek külföldön, s azelött nagyon szerettem a Nancsi nenit. 24 evvel ezelött jartam ott, s igazi kultikus-hely volt. Volt. Mult heten Budapesten jartam a fiammal, s elmentünk oda enni. Melysegesen csalodas volt! Ez a Nancsi neni mar nem az a Nancsi neni! A regi etelek mar nagy reszben nincsenek az etlapon (amely amugyis hatranyara valtozott meg).
Gyenge 2015. január 13.a párjával járt itt
Az előző látogatás után ez egy katasztrófa volt! A flegma és nagyon laza felszolgálók még mindíg ott dolgoznak sajna! ( utálom ha a vállam simogatja! ) A rendelés felvétele és teljesítése okoz némi káoszt náluk! Az ételekről ne kérdezz, csak rendelj és fizess szó nélkül. Szóval bunkók a felszolgálók.
Átlagos 2023. augusztus 17.családjával járt itt
Nem először jártunk az étteremben. Nem véletlenül mentünk vissza. De sajnos már nem ugyanaz, mint korábban. Miután nem mondhatnám olcsónak, ezért egy ünnepi ebédre tértünk vissza. Az árak most is hihetetlenül magasak, de nem ez volt a gond. Előtelnek kértünk egy tatár beefstaket.
Átlagos 2015. október 26.barátokkal járt itt
A vendéglátóegység udvarház jellegű, kavicsos előkerttel. Nyáron élőzenés aláfestést hallgathat az ide betérő a naplemente mellé. Az étlap régi, letűnt kort idéz ugyanúgy, ahogy a képek a falakon és a berendezés is. Az ételek magyaros jellegűek, különösebben azonban nem finomak és a választék sem túl sokszínű.
Átlagos 2014. június 12.barátokkal járt itt
A budai kertvendéglők jó magyar konyhával kifejezetten a gyengéim. Találtam is már kiváló helyeket, de a Náncsi nem tartozik ide. Nem szeretném részletezni, de az előttem szóló értékelővel értek egyet. Valahogy semmi sem stimmel, minden hamis és kelletlen. Az étel és a kiszolgálás egyaránt komoly hiányoságokkal küzd.
Átlagos 2014. május 22.barátokkal járt itt
Az idei első kánikula idején, még márciusban jártam a Náncsi néniben. Évekkel ezelőtt jrátam itt utoljára, jó emlékeim voltak. Hát ennek ezennel vége. A hús rágós, a kisszolgálás flegma, a túrógombóc pedig kemény volt, mint a kő és ráadásul még mindig azon az ócska murván kell járkálni, amit húsz évvel ezelőtt szétszórtak a kertben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. december 18.a párjával járt itt
Viszonylag kiesik a város központjától, így ide elmenni mindig tervezést igényel, nem csak gondol egyet és beugrik enni. Mi jó pár éve voltunk itt utoljára, akkor még csak asztalfoglalással jutottunk be, így foglaltunk most is. Azt a színvonalat vártam, mint akkor, de szinte semmi nincs a régi érzésből.
2016. január 27.egyedül járt itt
Nagyon jó híre van/volt az étteremnek, így "muszáj" volt nekünk is kipróbálni. Nem mondom azt, hogy hanyatt estem tőle. Az ételek átlagosak voltak, ám az áruk ennél borsosabb volt. Átlagos környezet, kedves kiszolgálás, de semmi extra. Egy-egy ebédet vagy vacsorát el lehet ott fogyasztani, de biztosan nem lesz a kedvenc helyem.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest - Étel/ital
Náncsi Néni Vendéglője Budapest a térképen
1029 BudapestÖrdögárok u. 80.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar