Öreghalász Étterem Budapest

Öreghalász Étterem Budapest
Öreghalász Étterem BudapestÖreghalász Étterem Budapest
Öreghalász Étterem BudapestÖreghalász Étterem Budapest

Öreghalász Étterem Budapest bemutatkozása

Az újpesti Öreghalász Étterem Budapest egyik legjobb halvendéglője. A magyaros halászlé friss Magyarországon halászott halakból készül. Belsőség mindig rendelhető hozzá.
A halakon kívül készítünk ételeket más húsfélfékből is, mindig a szezonnak megfelelő kisérőkkel és módozatban.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness expressz előfoglalással
Wellness expressz előfoglalással
2025.04.30-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Öreghalász Étterem Budapest vélemények

2014. március 14.barátokkal járt itt
Rendszeresen járok ebbe az étterembe. Tetszik a kissé ódon hangulata, figyelmes a kiszolgálás, elfogadhatóak az árak, finomak az ételek. Mi legjobban a pontyfiléből készült halászlét szeretjük.
Családi és baráti össszejövetelek szervezésére is alkalmas a hely. Meghitt hangulatú páros találkozóhoz kényelmes boxok állnak rendelkezésre.
Átlagos 2014. január 26.a párjával járt itt
Sajnos alulmúlta az elvárásaimat ez az étterem. Olyan mintha megállt volna benne az idő. Régen felkapott hely volt, de mintha elfelejtettek volna felzárkózni. Az ételek ugyan jóízűek voltak, de pl. a főétel kihűlt mire kihozták, és nem volt túl nagy adag.
Szerintem szuper helyet lehetne belőle kihozni, ha kicsit felújítanák, és frissítenék a kínálatot.
Kiváló 2013. december 28.családjával járt itt
Finom , nagy adag halászlé, minden egyéb étel /sztrapacska, húsos második fogás/ is finom, jó hőmérsékletű. Udvarias kiszolgálás, reális árak. Szerintem ezek a fontosak, belülről nem látja az ember a külső homlokzatot. Szocreál építés lehetett, de a belső berendezés megfelelő.
Átlagos 2013. április 5.családjával járt itt
Kezd az az érzésem lenni, hogy az Öreghalász Étterem fölött kezd eljárni az idő. Ezt főleg a külcsínre értem. Úgy gondolom, hogy egy alapos felújítás ráférne a külső homlokzatra, hiszen nagyon fontos az első benyomás. A benti légkör viszont sok mindenért kárpótol. Rendben van a hangulat és a berendezés is egyszerűen nagyszerű.
Öreghalász Étterem Budapest a térképen
1042 BudapestÁrpád út 20-22.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi