Papírtigris Budapest

Papírtigris Budapest
Papírtigris BudapestPapírtigris Budapest
Papírtigris BudapestPapírtigris Budapest

Papírtigris Budapest bemutatkozása

Éttermünkkel szeretnénk megmutatni, hogy egy ázsiai kis tigris igazán barátságos! Friss, jó minőségű alapanyagokból, klasszikus és népszerű ázsiai ételeket kínálunk modern, egészséges változatban. Akár egy forró leves, friss tészta vagy egzotikus desszert: egy tigris elszántságával készítjük el.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Papírtigris Budapest vélemények

Kiváló 2014. július 10.a párjával járt itt
Többször rendeltünk és helyszínen is fogyasztottunk már. A pincérek kedvesek, segítőkészek. A házhoz szállításnál mindig pontosak, ha véletlenül késnek, mert pl. sok a megrendelés mindig ránk telefonálnak, és tájékoztatnak! (átlag 1 óra a kiszállitás hozzánk a 11. kerbe) Mi nagyon meg vagyunk elégedve velük! Az ételek finomak ! Ha sushi akkor Papírtigris!
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. április 9. járt itt
Egyszer régen jártam az étteremben, akkor nem volt komolyabb gond, az étel rendben volt és a pincér ugyan indokolatlanul kötözködött, alapjában véve az étterem jó benyomást tett. Azután nemrég rendeltünk innen ételt. Órákat vártunk mire megérkezett a rendelés, pedig többször telefonáltunk, hogy mi az oka a fennakadásnak.
Papírtigris Budapest a térképen
1032 BudapestBécsi út 170.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
ázsiai