Pénzügyőr Étterem Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Pénzügyőr Étterem Budapest vélemények

2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
2021. július 21.barátokkal járt itt
Nem ide készültünk, tanakodás kezdődött, hogy hol is együnk akkor most itt Pasaréten. ment az ötletelés, valaki a telefonján talált egy ilyen pénzügyőr nevű helyet. . . hopp, gondoltam, ott még nem voltam. Nézzük! És így kerültünk ide vagy nyolcan. Nem könnyű megtalálni, tényleg.
Pénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - MosdóPénzügyőr Étterem Budapest - BelsőPénzügyőr Étterem Budapest - BelsőPénzügyőr Étterem Budapest - BelsőPénzügyőr Étterem Budapest - Külső képPénzügyőr Étterem Budapest - Étel/italPénzügyőr Étterem Budapest - Étel/italPénzügyőr Étterem Budapest - BelsőPénzügyőr Étterem Budapest - EgyébPénzügyőr Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2019. október 19.egyedül járt itt
Ez az étterem is azok közé tartozik, amiről nagy valószínűséggel soha nem is hallottam volna, ha nincs az ittjartam. hu. Pedig a nagymamámék itt laknak a környéken születésük óta, és én is éltem náluk pár évig. Az 56-os villamos vonalán található étterem eldugott, nincs semmi reklám, de a folyamatos telt ház ebédidőben azt jelzi, hogy a környékbeliek pontosan ismerik az éttermet.
Pénzügyőr Étterem Budapest - Külső képPénzügyőr Étterem Budapest - BelsőPénzügyőr Étterem Budapest - BelsőPénzügyőr Étterem Budapest - Étel/italPénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - Étlap/itallapPénzügyőr Étterem Budapest - Külső képPénzügyőr Étterem Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 19.a párjával járt itt
Aki megtalálja ezt az éttermet, az megérdemel egy jó kis ebédet. Mi megtaláltuk (kösz okostelefon! :). A Pasaréti tértől egy kellemes, 8-10 perces séta után elérünk egy sporttelepre, majd megkerüljük azt, és nem hiszünk a szemünknek, de szinte a semmi közepén egy kis erdős patak és egy nagy étterem. Nagy és zsúfolt.
2019. március 14.a párjával járt itt
Évente 3-4 alkalommal ebédelek ott és mindig egyenletes, megfelelő színvonalat tapasztalok. Persze nem egy első osztályú helyet kell elképzelni és színvonalat elvárni, de - "sportklub éttermekhez" képest - igazán elfogadható a hely.

A választék nem igazán nagy - főleg a levesekből - de legalább az ételek nincsenek újragondolva. Az kapom amit várok.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. november 28.a párjával járt itt
Ismerőseinktől hallottunk a helyről. Állítólag évtizedek óta ott működik, és a környék legolcsóbb és legjobb konyhájú helye. No lássuk csak miről beszélnek. Felhívtam vasárnap délben, hogy nyitva van-e. Közölték, hogy persze, de ne menjünk, mert tele vannak. Esetleg, ha nagyon ragaszkodunk hozzá 14h-kor ebédelhetünk ott.