Perity Cukrászda Budapest

2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok

Perity Cukrászda Budapest vélemények

Átlagos 2023. december 11.egyedül járt itt
Ez a cukrászda már évtizedek óta működik itt a város forgalmas pontján, a Váci úton, a Nyugati tér közelében. Pár éve egy ALDI üzlet is nyitott a szomszédságukban, ahol rendszeres - heti több alkalom is előfordul - vásárló vagyok. Mindezek ellenére a cukrászda már korábban sem nyerte el annyira a tetszésemet, hogy itt is visszajáró vendéggé váljak, de azért párszor mégis betévedtem.
Perity Cukrászda Budapest - Külső képPerity Cukrászda Budapest - EgyébPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - EgyébPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Külső képPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Külső képPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - Étel/italPerity Cukrászda Budapest - BelsőPerity Cukrászda Budapest - Külső kép
Gyenge 2023. szeptember 11.a párjával járt itt
Harmadszorra voltam itt, az ízekkel nincs baj, finom, azonban a tisztasággal nagy problémák vannak:
-a pultos ruhája kritikán aluli, nem egy ilyen szép cukrászdában illő
-a süteményes pult tiszta morzsa,maszatos,csúnya
-dohányzás után nem mosott kezet úgy szolgált ki a kislány mely nekem kritikán aluli!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2021. október 18.a párjával járt itt
Kívülről nem hívja fel magára a figyelmet, átlagos, kicsi cukrászda. Belül viszont rengeteg féle torta van a pultban. Egyik csábítóbb, mint a másik. Küllemre tehát, szépek, így kíváncsiak voltunk az ízekre is. Többfélét vásároltunk elvitelre az udvarias kiszolgálótól, aki minden kérdésünkre türelmesen válaszolt.
Átlagos 2019. június 4.családjával járt itt
Egy spontán sütizés alkalmából ültünk be ide, ami azért túlzás, hiszen helyben jóformán nem is lehet elfogyasztani a süteményeket. A szomszéd étterem asztalaihoz ültünk le azzal a figyelmeztetéssel, hogy bármikor elzavarhatnak. A sütik túl édesek voltak, a kávé pedig nagyon gyenge.
2014. december 2.egyedül járt itt
Mindenkinek ajánlanám ezt a kis cukrászdát. A szakadó eső ellenére is észre kellett venni a fantasztikusan dekorált tortacsodákat a kirakatban. Csak gratulálni tudok annak aki ezeket készítette. Érdemes volt bemenni! Alig várom a következő alkalmat, az összes tortájukat meg fogom kóstolni! Árban jóval kedvezőbb, mint máshol és a sütemények is dupla méretűek!
2014. augusztus 23.egyedül járt itt
A Perity Cukrászda is azon fix pontok közé tartozik Újlipótvárosban, ami már évtizedek óta létezik, működik és jól működik. A cukrászda picike, 2 kerek asztalnál lehet leülni, ezért a vevők többsége ezt nem is teszi meg, hanem csak vásárol és megy tovább. Pedig érdemes a berendezésre is szánni pár percet, kicsit eklektikus, kicsit giccses, de mindenképpen személyes, barátságos.
Kiváló 2014. január 14.a párjával járt itt
Szerintem Budapesten ez a legjobb süteményeket itt lehet megvenni: évek óta tartja a minőségét, igazán finom, klasszikus tortáik vannak, életem legjobb fagylaltját is itt ettem. Választéka nem túl kicsi, nem túl nagy, éppen elég :). Berendezése is nagyon tetszik, régimódi stílusú, mintha csak egy kastély egy szobájában lennénk.
Kiváló 2013. július 23. járt itt
Még a nagymamámmal jártam ide gyerekkoromban, számításaim szerint legalább 30 éve jelen vannak. A torták fenségesek,a fagyik finomak, a sütik egyediek, és 18 óra után kedvezményesen kaphatók. Mindig friss minden, és külön figyelmet érdemel, hogy Perity Zoltán cukrász mester több oklevele is kint van a falon! Még sosem csalódtam bennük.