CsillagDóra

CsillagDóra adatlapja

Regisztráció2014.01.12
Utoljára itt2016.03.07

Kiváló 2014. február 18.barátokkal járt itt
A legtutibb gyorsétterem Budapesten. Ha mászkálok a városban és megéhezem, ha csak tehetem, itt kajálok már évek óta: gyors-finom-friss és mindig nyitva van. Soha nem vártam még sokat, mindig nagy volt a választék, jó áron, tényleg minőségi alapanyagokból készül minden.
Kiváló 2014. január 12.a párjával járt itt
Remek kis hely, télen, ősszel, rossz időben, este nagyon romantikus. A berendezése igazán kellemes és otthonos hangulatot kelt. Pároknak, csajos összejövetelre ideális! A forró csokoládé italok valódiak, változatosak. Azon ritka helyek közé tartozik, ahol, ha "forró csokit" rendelsz, valóban azt is kapsz, méghozzá a legjobbat ízben és minőségben(ellenben sok hellyel, ahol kakaót adnak).
Gyenge 2014. február 18.barátokkal járt itt
A híre miatt magasra tettem a lécet, talán ezért is nem jött be annyira. Mikor először ettem itt, finom volt a süti meg a forró csoki is, viszont pl. a flódnijuk eléggé jellegtelen, szerintem kissé túl drága is a hely, ráadásul a pultosok örökké savanyúak és fogalmuk sincs a tortákról, amiket árulnak.