Pizza Forte - Teréz körút Budapest

2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Pizza Forte - Teréz körút Budapest vélemények

2019. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretjük a pizzát és ha gyorsan jól akarunk lakni, akkor irány a pizza forte, amely a legjobb pizzázó. a pizza forte-ban még sohasem csalódtunk. A kiszolgálás is kifogástalan és a milliő is kellemes.
A déli órákban kissé sokan vannak, de a kiszolgálás gyors.
Tetszik,hogy nagyon sok féle pizzából lehet választani.
Ezt a lehetőséget máskor is igénybe vesszük.
Pizza Forte - Teréz körút Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 10.egyedül járt itt
Rendeltem egy pizzát. Jó a weboldal és nagyon ötletes a rendelés percétől az óra, ami mutatja hol tart éppen a pizzám. Meg is jött időben, drága sem volt. Látványra sem volt rossz, csak látszott rajta, hogy a feltéteket rádobálták. Gondolom a déli csúcsforgalomban nincs idő a látvánnyal foglalkozni.
Átlagos 2017. június 9.barátokkal járt itt
Igazából a pizza ára miatt választottuk állandó házhozszállításra vagy helyben fogyasztásra. A kiszállítás ideje megfelelő, viszont az éttermi helyszínen fogyasztás botrányos, amennyiben a kiszolgálás idejére gondolunk. Arra nem alkalmas, hogy csak beugorj enni egy gyorsat, hacsak a pultban nem találsz ínyedre valót.
Átlagos 2016. február 11.egyedül járt itt
Az Oktogon környéke mindig napszakban forgalmas, de amint leszáll az este, valahogy a fiatalság mintha kirajzana. S ez a tumultus nemcsak hétvégén jellemző errefelé. A villamosmegálló végénél található az egyik közkedvelt evős hely, a Pizza Forte, amely mainstream középvonalas pizzákat kínál, ez a fő profil.
Pizza Forte - Teréz körút Budapest - Külső képPizza Forte - Teréz körút Budapest - Külső képPizza Forte - Teréz körút Budapest - Külső képPizza Forte - Teréz körút Budapest - BelsőPizza Forte - Teréz körút Budapest - Külső képPizza Forte - Teréz körút Budapest - Külső kép
2016. január 16.egyedül járt itt
A Pizza Forte olyan, mint a Trio: olcsó (a Trióénál valamivel drágább) friss és nem ráz. Ráadásul jó helyen van, az Oktogonnál. Épp a nejemet vártam, aki autóval érkezett egy kurzusról, eléggé éhes voltam ahhoz, hogy ne számítson, mit eszem, a pizzát egyébként is szeretem, úgyhogy igazságtalan lennék, ha panaszkodnék.
Pizza Forte - Teréz körút Budapest - Étel/italPizza Forte - Teréz körút Budapest - Étel/italPizza Forte - Teréz körút Budapest - Külső képPizza Forte - Teréz körút Budapest - Egyéb
Kiváló 2015. október 20. járt itt
Többször is jártam már itt és mindig jó pizzát kaptam kedvenceim a mini 17cm-es pizzák a feltét rajta nem gyér kifejezetten gazdag a hajtott pizzák isteniek és három fajta pizzatészta közül választhatsz(Klasszikus Forte,Igazi Itáliai Vékonytészta,Chicagoi Vastagtészta)az ételek laktatóak és frissek is(ott csinálják előtted)a hely kiváloan megközelithető. Mindenkinek ajánlom aki egy ropogós és izletes pizzára vágyik
2015. augusztus 12.egyedül járt itt
Még nem ettem itt korábban, de most úgy gondolom pizzázót váltok. Végre nem sajnálták a jó minőségű sajtot és a pizza frissen készült, viszonylag gyorsan. Hawaii-t ettem, a tészta ropogott, de az ananászt láthatóan csak középre dobták egy marékkal. Ezt leszámítva rendben volt. Egy pizzától többet ne várjunk.