Pozsonyi Kisvendéglő Budapest

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Pozsonyi Kisvendéglő Budapest vélemények

2014. május 23.barátokkal járt itt
Telefonon foglaltunk helyet. Megvolt. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt,bár összekeverte a sültkrumplit a rizzsel. Jól reagált,megoldotta . Érezni lehetett,hogy türelmes,végül is profi. Finom volt a kaja,bár ettem már finomabb maceszgombóc levest is. A steak viszont excellent volt. Ár-érték arány is rendben volt.
Átlagos 2014. május 6.egyedül járt itt
A Pozsonyi Kisvendéglő évek óta az újlipótvárosiak egyik kedvelt és népszerű vendéglője a Pozsonyi út és a Radnóti M. utca sarkán. Elsősorban a házias ízekkel, kedvező árakkal és az óriási adagokkal vonzza az éhes vendégeket. A maradékot szinte automatikusan csomagolják is elvitelre.
Pozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - EgyébPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Külső képPozsonyi Kisvendéglő Budapest - BelsőPozsonyi Kisvendéglő Budapest - BelsőPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Étel/italPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Külső képPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Külső képPozsonyi Kisvendéglő Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. április 29. járt itt
Igazán kellemes,csendes,kulturált étterem. Gyors,figyelmes kiszolgálás kulináris élvezetet nyújt,,de aki degeszre szeretné tömni magát annak nem ez az étterme, így hát a különlegességekre kell koncentrálni és élvezettel elfogyasztani a csodálatosan tálalt finomságokat.
2014. április 22. járt itt
Az egyik legjobb hely a környéken. Igaz, hogy az árak első ránézésre nem barátságosak, tekintve, hogy a köretet is külön kell megrendelni, de a kapott mennyiség annál kedvezőbb. Hangulatában valóban egy kisvendéglő légkörét idézi a város forgatagában. Talán a kiszolgálás lassú néha, hiszen oly népszerű a hely, hogy megesik, várni kell az asztalra.
Átlagos 2014. január 11.családjával járt itt
A hús étel friss és ízletes,a kiszolgálás nekem nem volt vendégszerető,az adag nem volt túl nagy(velős borda)-finom de pici ,a tányér nagyobb 3/4 részét a köret tette ki ami ízetlen saláta,uborka stb. volt összevágva öntet,ízesítés nélkül,mikor ezt szóvá tettem azt a választ kaptam,miért nem kértem rá valamit.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 17.a párjával járt itt
A Pozsonyi egy érzés. És ízek. És illatok. Nagyszerű kiszolgálás, megfizethető árak.
És csak eszel-eszel-eszel. Utána pedig vissza vágysz. Amikor meg csak tudsz, visszatérsz.
Egyszerűen azért mert jót akarsz enni, jó áron, jó helyen. Ilyen egyszerű az egész. :))
A csülök, a pacal, a gombócok mind arra érdemes, hogy kipróbáljuk, megkóstoljuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem. A terasz a kedvenc helyünk. A kiszolgálás is nagyszerű, kedvesek és udvarias pincérek vannak. Az ételek nagyon finomak. Kedvencünk a sztrapacska és a velővel töltött borda. Az árak sem a csillagos eget verik, az adagok pedig nagyok. Mindenképpen érdemes kipróbálni az éttermet, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Gyakran megfordulok ezen a különösen családias, házias helyen, ahol az ember úgy érzi, mintha haza menne. Az ételek különösen ízletesek, bőségesek, és az étlapon olyat is megtalálsz, amire rég vágytál, de a nagyi már nem tudja megcsinálni.